DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
8.7.2018 - 8.7.2018 1018 CSN* Zgornja Kungota JK Kasco Svecina Tekmovanje v preskakovanju ovir
22.6.2018 - 24.6.2018 0818 CSN** Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Pokal Slovenije v preskakovanju ovir
9.6.2018 - 9.6.2018 0918 CSN* Novo mesto Konjeniški klub Krka - Grm Novo mesto Tekmovanje v preskakovanju ovir
25.5.2018 - 27.5.2018 0118 CSN** Dogoše. Maribor KK Urh Bauman Tekmovanje v preskakovanju ovir
19.5.2018 - 19.5.2018 0718 CSN* Ljubljana KK Stožice Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir - Pokal Ljubljana
4.5.2018 - 6.5.2018 0618 CSN** Maribor JK Maribor in KK KARLO Pokal Slovenije v preskakovanju ovir
27.4.2018 - 29.4.2018 0518 CSN** Maribor JK Maribor in KK KARLO Pokal Slovenije v preskakovanju ovir
21.4.2018 - 21.4.2018 0418 CSN* Ljubljana KK Stožice Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir - Pokal Ljubljana
13.4.2018 - 15.4.2018 0318 CSN** Lipica Kobilarna Lipica Pokal Slovenije v preskakovanju ovir
7.4.2018 - 7.4.2018 0218 CSN* Tomacevo. Ljubljana KK PIP Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
14.6.2018 - 17.6.2018 T6018 CSN Isernhagen NF NEM CSN Isernhagen
13.6.2018 - 16.6.2018 T5918 CSN Mala Mlaka HKS CSN Prvenstvo Hrvaške v preskakoanju zaprek
9.6.2018 - 9.6.2018 T6118 CSN Tillmitsch Reitclub Weinland CSN Tillmitsch
8.6.2018 - 10.6.2018 T5518 CSI Villach. Treffen NF AUT CSI/2* Villach. Treffen
7.6.2018 - 10.6.2018 T5618 CSI Wiener Neustadt NF AUT CSI/1*/YH1* Wiener Neustadt
1.6.2018 - 3.6.2018 T5418 CSN Tillmitsch Reitclub Weinland CSN Tillmitsch
1.6.2018 - 3.6.2018 T5718 CSI Opglabbeek NF BEL CSI/2*/YH1* Opglabbeek
1.6.2018 - 3.6.2018 T5818 CSN Zagreb Zagrebaci konjicki savez CSN Tradicionalni Lipanjski turnir
25.5.2018 - 26.5.2018 T5118 CSI Nörten-Hardenberg NF GER CSI/3*/YH1* Nörten-Hardenberg
24.5.2018 - 26.5.2018 T5218 CSI Ranshofen NF AUT CSI/2*/YH1* Ranshofen
24.5.2018 - 27.5.2018 T5318 CSI Budapest NF HUN CSI/2*/U25-A/YH1* Budapest
16.5.2018 - 19.5.2018 T4718 CSI Wierden NF NED CSI/1*/2* Wierden
16.5.2018 - 20.5.2018 T4818 CSI Ebreichsdorf NF AUT CSI/1*/2*/YH1* Ebreichsdorf
9.5.2018 - 13.5.2018 T4518 CSI Ebreichsdorf NF AUT CSI/2*/U25-A/YH1* Ebreichsdorf
9.5.2018 - 13.5.2018 T4618 CSI Hamburg NF GER CSI/4*/YH1* incl. 8yo Hamburg
9.5.2018 - 9.5.2018 T4918 CSN Lastrup NF NEM CSN Lastrup
5.5.2018 - 5.5.2018 T5018 CSN Koprivnica Konjicki klub Koprivnica CSN Koprivnica
4.5.2018 - 6.5.2018 T4218 CSI Redefin NF GER CSI/3*/YH1* incl. 8yo Redefin
3.5.2018 - 6.5.2018 T4318 CSI Linz-Ebelsberg NF AUT CSI/Am-A/Am-B/O3*/YH1* Linz-Ebelsberg
27.4.2018 - 29.4.2018 T4418 CSN Ebreichsdorf RC Magna Racino CSN-B Magna Racino
26.4.2018 - 27.4.2018 T3918 CSI Hagen - a. T. W. NF GER CSI/YH1* incl. 8yo Hagen - a. T. W.
26.4.2018 - 29.4.2018 T4018 CSI Samorin NF SVK CSI/2* Samorin
19.4.2018 - 22.4.2018 T4118 CSI Linz-Ebelsberg NF AUT CSI/1*/2* Linz-Ebelsberg
12.4.2018 - 15.4.2018 T3318 CSI Linz-Ebelsberg NF AUT CSI/2* Linz-Ebelsberg
10.4.2018 - 15.4.2018 T3218 CSI Oliva. Valencia NF ESP CSI/2*/YH1* Oliva. Valencia
6.4.2018 - 8.4.2018 T3618 CSI Gorla Minore NF ITA CSI/2*/U25-A/YH1* Gorla Minore
3.4.2018 - 8.4.2018 T3518 CSI Arezzo NF ITA CSI/1*/4*/YH1* Arezzo
31.3.2018 - 2.4.2018 T2818 CSN Gniebing Feldbach Reitclub Marcus CSN Gniebing Feldbach
30.3.2018 - 1.4.2018 T3818 CSN Ebreichsdorf RC Magna Racino CSN Magna Racino
27.3.2018 - 1.4.2018 T3118 CSI Oliva. Valencia NF ESP CSI/1*/YH1* Oliva. Valencia
27.3.2018 - 1.4.2018 T3418 CSI Arezzo NF ITA CSI/1*/3*/YH1* Arezzo
24.3.2018 - 25.3.2018 T2118 CSN Gniebing-Feldbach Reitclub Marcus CSN Gniebing Feldbach
23.3.2018 - 25.3.2018 T2218 CSN Manerbio Ita CSN Manerbio
23.3.2018 - 25.3.2018 T2518 CSN Šamorin JK Napoli CSN Šamorin - Winter masters
22.3.2018 - 25.3.2018 T2718 CSI Cervia NF ITA CSI/1*/2*/Am-B Cervia
20.3.2018 - 25.3.2018 T2318 CSI Oliva. Valencia NF ESP CSI/1*/YH1* Oliva. Valencia
20.3.2018 - 25.3.2018 T2418 CSI Arezzo NF ITA CSI/1*/3*/YH1* Arezzo
20.3.2018 - 23.3.2018 T2618 CSI Vejer de la Frontera NF ESP CSI/4*/YH1* Vejer de la Frontera
15.3.2018 - 18.3.2018 T2018 CSI Arezzo NF ITA CSI/1*/3* Arezzo
13.3.2018 - 18.3.2018 T1818 CSI Oliva. Valencia NF ESP CSI/1*/YH1* Oliva. Valencia
13.3.2018 - 18.3.2018 T3018 CSI Vejer de la Frontera NF ESP CSI/3*/YH1* Vejer de la Frontera
8.3.2018 - 10.3.2018 T1918 CSI Gorla Minore NF ITA CSI/1*/YH1* Gorla Minore
6.3.2018 - 11.3.2018 T1718 CSI Vejer de la Frontera NF ESP CSI/4*/YH1* Vejer de la Frontera
3.3.2018 - 4.3.2018 T1118 CSN Zagreb KK Karoca Finale Zimskog Karoca Kupa
1.3.2018 - 4.3.2018 T1418 CSI Gorla Minore NF ITA CSI/1*/2*/YH1* Gorla Minore
27.2.2018 - 4.3.2018 T2918 CSI Vejer de la Frontera NF ESP CSI/4*/YH1* Vejer de la Frontera
25.2.2018 - 25.2.2018 T1618 CSN Asten NF Nizozemska CSN Asten
24.2.2018 - 24.2.2018 T1518 CSN Manerbio Ita CSN Manerbio
20.2.2018 - 25.2.2018 T1218 CSI Vejer de la Frontera NF ESP CSI/3*/YH1* Vejer de la Frontera
20.2.2018 - 25.2.2018 T1318 CSI Oliva. Valencia NF ESP CSI/1*/YH1* Oliva. Valencia
13.2.2018 - 18.2.2018 T0618 CSI Oliva. Valencia NF ESP CSI/1*/YH1* Oliva. Valencia
10.2.2018 - 10.2.2018 T1018 CSN Zagreb KK Karoca 4. kolo Zimskog Karoca Kupa
9.2.2018 - 10.2.2018 T0918 CSN De Peelbergen NF NED CSN De Peelbergen
6.2.2018 - 11.2.2018 T0518 CSI Oliva. Valencia NF ESP CSI/1*/YH1* Oliva. Valencia
2.2.2018 - 4.4.2018 T0818 CSN Šamorin JK Napoli CSN Šamorin - Winter masters
1.2.2018 - 4.2.2018 T0718 CSI Opglabbeek NF BEL CSI/2* Opglabbeek
26.1.2018 - 28.1.2018 T0218 CSI Kronenberg NF NED CSI/1*/2* Kronenberg
26.1.2018 - 28.1.2018 T0418 CSN Šamorin JK Napoli CSN Šamorin - Winter masters
20.1.2018 - 20.1.2018 T0118 CSN Zagreb KK Karoca 3. kolo Zimskog Karoca Kupa
19.1.2018 - 21.1.2018 T0318 CSN Udine Ita CSN Udine
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
14.10.2017 - 14.10.2017 1317 CSN* Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir
29.9.2017 - 1.10.2017 1217 CSN** Velenje KK Velenje Tekmovanje v preskakovanju ovir
9.9.2017 - 10.9.2017 1017 CSN* Ljubljana KK Stožice Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir
2.9.2017 - 2.9.2017 1117 CSN* Škofja vas KK Celje Tekmovanje v preskakovanju ovir
18.8.2017 - 20.8.2017 0917 CSN** Ljubljana ŠD TITANI Ljubljana Pokal Slovenije (4. tekma)
6.7.2017 - 9.7.2017 0717 CSN** Celje - Lopata KZS in ŠD Konjeniški center Celje Državno prvenstvo v preskakovanju ovir
24.6.2017 - 25.6.2017 0817 CSN* KK Krumperk KK Krumperk in KK Slovenj Gradec Tekmovanje v preskakovanju ovir
16.6.2017 - 18.6.2017 0617 CSN** Velenje KK Velenje Pokal Slovenije (3. tekma)
3.6.2017 - 3.6.2017 0517 CSN* Meljski hrib KK Karlo Maribor Tekmovanje v preskakovanju ovir
12.5.2017 - 14.5.2017 0417 CSN** Maribor Kamnica KD Piramida Pokal Slovenije (2. tekma)
6.5.2017 - 6.5.2017 0317 CSN* Novo mesto KK Krka Tekmovanje v preskakovanju ovir
28.4.2017 - 30.4.2017 0217 CSN** Celje - Lopata ŠD Konjeniški center Celje Pokal Slovenije (1. tekma)
22.4.2017 - 22.4.2017 0117 CSN* Ljubljana Tomačevo KK PIP Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
14.12.2017 - 16.12.2017 T11517 CSI Roosendaal NF NED CSI/1* Roosendaal
9.12.2017 - 9.12.2017 T11417 CSN Zagreb KK Karoca CSN Zagreb - 2. kolo Zimskog Karoca Cup-a
7.12.2017 - 10.12.2017 T11217 CSI Salzburg Arena Messezentrum NF AUT CSI/2*/4*/U25-A Salzburg Arena Messezentrum
7.12.2017 - 7.12.2017 T11317 CSI Opglabbeek NF BEL CSI/2* Opglabbeek
1.12.2017 - 3.12.2017 T10817 CSN Ebreichsdorf RC Magna Racino CSN Magna Racino
1.12.2017 - 3.12.2017 T10917 CSN Samorin JK Napoli CSN Samorin
25.11.2017 - 26.11.2017 T11017 CSN Verden RV Der Montagsclub e.V. CSN Verden
24.11.2017 - 26.11.2017 T10417 CSI Vermezzo NF ITA CSI/1*/2* Vermezzo
24.11.2017 - 26.11.2017 T10517 CSI Samorin NF SVK CSI/2* Samorin
24.11.2017 - 26.11.2017 T10617 CSI Lier NF BEL CSI/2* Lier
24.11.2017 - 26.11.2017 T10717 CSN Ebreichsdorf RC Magna Racino CSN Magna Racino
23.11.2017 - 25.11.2017 T10317 CSI Madrid NF ESP CSI/2* Madrid
16.11.2017 - 18.11.2017 T10117 CSI Damme-Neuenwalde NF GER CSI/2*/YH1* Damme-Neuenwalde
16.11.2017 - 18.11.2017 T10217 CSI Opglabbeek NF BEL CSI/J-A Opglabbeek
11.11.2017 - 11.11.2017 T10017 CSN Zagreb KK Karoca 1. kolo Zimskog Karoca Cup-a
3.11.2017 - 6.11.2017 T9917 CSN-B Ebreichsdorf RC Magna Racino CSN-B Ebreichsdorf
26.10.2017 - 29.10.2017 T9717 CSI Verona NF ITA CSI/2* Verona
26.10.2017 - 28.10.2017 T9817 CSI Opglabbeek NF BEL CSI/2* Opglabbeek
21.10.2017 - 19.11.2017 T11117 CSN Španija NF Španija CSN Madrid
20.10.2017 - 22.10.2017 T9617 CSI Kronenberg NF NED CSI/1* Kronenberg
15.10.2017 - 15.10.2017 T9317 CSN Zaprešić KK Trajbar Team CSN Zaprešić
13.10.2017 - 15.10.2017 T9117 CSN Blonhofen RTG Obere Mühle CSN Blonhofen
13.10.2017 - 15.10.2017 T9517 CSI Ebreichsdorf NF AUT CSI/2*/U25-A Ebreichsdorf
10.10.2017 - 15.10.2017 T9417 CSI Oliva, Valencia NF ESP CSI/1*/2*/YH1* Oliva, Valencia
7.10.2017 - 8.10.2017 T9217 CSN Zagreb KK Karoca CSN Zagreb
3.10.2017 - 8.10.2017 T9017 CSI Oliva, Valencia NF ESP CSI/1*/2*/YH1* Oliva, Valencia
2.10.2017 - 2.10.2017 TDPMK17 DP Velenje KZS Državno prvenstvo za mlade konje
1.10.2017 - 1.10.2017 T8817 CSN-C Preding Reit- und Fahrverein Preding CSN-C Preding
29.9.2017 - 1.10.2017 T8917 CSI Gorla Minore NF ITA CSI/U25-A Gorla Minore
23.9.2017 - 24.9.2017 T8417 CSN Samobor KK Mirnovec CSN Samobor
23.9.2017 - 23.9.2017 T8617 CSN-C Tillmitsch Reitclub Weinland CSN-C Neu Tillmitsch
22.9.2017 - 24.9.2017 T8717 CSI Gorla Minore NF ITA CSI/2*/YH1* Gorla Minore
21.9.2017 - 23.9.2017 T8517 CSI Lanaken NF BEL CSI/M-YH-S Lanaken
15.9.2017 - 17.9.2017 T8317 CSN Zagreb KK Karoca CSN Finale Croatia Cupa i finale Karoca GP Serije
8.9.2017 - 10.9.2017 T7417 CSI Pezinok NF SVK CSI/2*-W/YH1* Pezinok
8.9.2017 - 10.9.2017 T7617 CSN Tillmitsch Reitclub Weinland CSNB Tillmitsch
7.9.2017 - 10.9.2017 T7817 CSI Paderborn NF GER CSI/3*/YH1* incl. 8yo Paderborn
31.8.2017 - 3.9.2017 T7217 CSI2* Ising am Chiemsee NF Nemčija CSI 2*/ U25 Ising am Chiemsee
31.8.2017 - 3.9.2017 T7317 CSI Samorin NF SVK CSI/1*/2*/YH1* Samorin
23.8.2017 - 27.8.2017 T7517 CSI Lastrup (Klein-Roscharden) NF GER CSI/1*/2*/YH1* Lastrup (Klein-Roscharden)
22.8.2017 - 27.8.2017 T7117 CSI2* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI2* Wiener Neustadt
18.8.2017 - 20.8.2017 T6817 CSN Šamorin JK Napoli CSN Šamorin
15.8.2017 - 20.8.2017 T6717 CSI2* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI2* Wiener Neustadt
11.8.2017 - 13.8.2017 T6617 CSI2* Valkenswaard NF Nizozemska CSI2* Valkenswaard
11.8.2017 - 13.8.2017 T7017 CSI_CH-EU Samorin NF Slovaška Evropsko prvenstvo za mladince
10.8.2017 - 13.8.2017 T6917 CSI San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*/2*/YH1* San Giovanni in Marignano
4.8.2017 - 6.8.2017 T6417 CSI-W Bratislava NF Slovaška CSI3*-W/CSIU25
3.8.2017 - 6.8.2017 T6217 CSI San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*/2*/3*/YH1*
3.8.2017 - 5.8.2017 T6317 CSI Verden NF Nemčija CSI2*/YH1* Verden
3.8.2017 - 6.8.2017 T6517 CSN Preding Reit- und Fahrverein Preding CSN Preding
27.7.2017 - 31.7.2017 T6117 CSI2* Šamorin NF Slovaška CSI2*/YH1* Šamorin
21.7.2017 - 23.7.2017 T8017 CSI Valkenswaard NF NED CSI/J-A/Y-A Valkenswaard
21.7.2017 - 23.7.2017 T8117 CSI Opglabbeek NF BEL CSI/2*/YH1* Opglabbeek
20.7.2017 - 23.7.2017 T5717 CSN Neuss-Allerheiligen RFV Hilgershof CSN Neuss-Allerheiligen
20.7.2017 - 22.7.2017 T5817 CSI2* Ascona NF Švica CSI2* Ascona
20.7.2017 - 23.7.2017 T5917 CSI2* Šamorin NF Slovaška CSI2* Šamorin
20.7.2017 - 23.7.2017 T6017 CSN Ebreichsdorf RC Magna Racino CSN Ebreichsdorf
20.7.2017 - 23.7.2017 T8217 CSI Samorin NF SVK CSI/2* Samorin
17.7.2017 - 19.7.2017 T7917 CSI Valkenswaard NF NED CSI/YH2* incl. 8yo Valkenswaard
13.7.2017 - 16.7.2017 T5217 CSN Samobor KK Mirnovec PH u preponskom jahanju za sve kategorije
13.7.2017 - 16.7.2017 T5417 CSI2* Zuidwolde NF Nizozemska CSI2* Zuidwolde
13.7.2017 - 16.7.2017 T5617 CSI Gross Viegeln NF Nemčija CSI4*/YH1* Gross Viegeln
12.7.2017 - 16.7.2017 T5317 CSN Weiswampach Cercle Equestre de Luxembourg CSN Weiswampach
6.7.2017 - 8.7.2017 T5517 CSI3* Spangenberg NF Nemčija CSI3*/YH1* Spangenberg
6.7.2017 - 9.7.2017 TDP17 DP Lopata KZS Državno prvenstvo v preskakovanju zaprek 2017
30.6.2017 - 2.7.2017 T5117 CSN Mala Mlaka KK Sv. Juraj 1. kolo AS Riders Cup-a
29.6.2017 - 2.7.2017 T5017 CSI2* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI2* Wiener Neustadt
22.6.2017 - 25.6.2017 T4817 CSI3*-W Olomouc NF Češka CSI3*-W CSIU25-A Olomouc
22.6.2017 - 25.6.2017 T4917 CSI2* Riesenbeck NF Nemčija CSI2*/YH1* Riesenbeck
17.6.2017 - 18.6.2017 T4717 CSN Zagreb KK Karoca 3. kolo Karoca GP Serije i 5. kolo Croatia Cup-a
8.6.2017 - 10.6.2017 T4517 CSIO5* Sopot NF Poljska CSIO5*-NC EUD2 Sopot
8.6.2017 - 11.6.2017 T4617 CSI1* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI1*/CSIYH1*
2.6.2017 - 4.6.2017 T4217 CSN Zagreb Zagrebački konjički savez Tradicionalni Lipanjski turnir
2.6.2017 - 5.6.2017 T4317 CSN Lamprechtshausen Sportreitclub Lamprechtshausen CSN Lamprechtshausen
27.5.2017 - 28.5.2017 T2917 CSN Zagreb KK Zagreb 4. kolo Croatia Cup-a
26.5.2017 - 28.5.2017 T4417 CSN St. Margarethen-Stückler RSC St. Margarethen CSN - St. Margarethen-Stückle
25.5.2017 - 28.5.2017 T4117 CSI München-Riem NF Nemčija CSI1*/3*/YH1*
24.5.2017 - 28.5.2017 T3017 CSI4* Hamburg NF Nemčija CSI4* - Hamburg
20.5.2017 - 21.5.2017 T2217 CSN Zagreb KK Karoca 2. kolo Karoca GP Serije i 3. kolo Croatia Cup-a
18.5.2017 - 21.5.2017 T2817 CSIU25 Lamprechtshausen NF Avstrija CSIU25-A Lamprechtshausen
18.5.2017 - 21.5.2017 T4017 CSI2* Ebreichsdorf NF Avstrija CSI2* - Ebreichsdorf
10.5.2017 - 14.5.2017 T2417 CSI2*/U25 Ebreichsdorf NF Avstrija CSI2*/CSIU25 MAGNA RACINO- Ebreichsdorf
5.5.2017 - 7.5.2017 T2317 CSN-B* Preding Reit- und Fahrverein Preding CSN-B* Preding
5.5.2017 - 9.5.2017 T2517 CSI3*/CSIY Mannheim NF Nemčija CSI3*/CSIYH Mannheim
4.5.2017 - 7.5.2017 T2017 CSIO4* Linz NF Avstrija CSIO4* Linz
27.4.2017 - 30.4.2017 T1917 CSI** Linz NF Avstrija CSI** Linz
22.4.2017 - 23.4.2017 T1717 CSN Mala Mlaka NF Hrvaška CSN Mala Mlaka
18.4.2017 - 23.4.2017 T3917 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
13.4.2017 - 16.4.2017 T1617 CSI****/** San Giovanni in Marignano NF Italija CSI****/CSI** San Giovanni in Marignano
11.4.2017 - 16.4.2017 T3817 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
10.4.2017 - 16.4.2017 T2117 CSI*** Arezzo NF Italija CSI*** Arezzo
8.4.2017 - 9.4.2017 T1217 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
7.4.2017 - 9.4.2017 T1817 CSN Gniebing Feldbach NF Avstrija CSN Gniebing Feldbach
6.4.2017 - 9.4.2017 T1417 CSI***/* Arezzo NF Italija CSI***/CSI* Arezzo
4.4.2017 - 9.4.2017 T1317 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
1.4.2017 - 2.4.2017 T7717 CSN Gniebing Feldbach Reitclub Marcus CSN-C Gniebing Feldbach
30.3.2017 - 2.4.2017 T0717 CSI***/* Arezzo NF Italija CSI***/CSI* Arezzo
28.3.2017 - 2.4.2017 T0817 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
28.3.2017 - 1.4.2017 T3717 CSI3* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/3*/YH1* - Oliva
21.3.2017 - 26.3.2017 T0517 CSI***/* Arezzo NF Italija CSI***/CSI* Arezzo
21.3.2017 - 26.3.2017 T0617 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
21.3.2017 - 26.3.2017 T3617 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
16.3.2017 - 19.3.2017 T0417 CSI***/* Arezzo NF Italija CSI***/CSI* Arezzo
14.3.2017 - 19.3.2017 T3517 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
11.3.2017 - 11.3.2017 T0917 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
10.3.2017 - 12.3.2017 T0317 CSI*** Gorla Minore NF Italija CSI*** Gorla Minore
2.3.2017 - 5.3.2017 T0217 CSI**/* Gorla Minore NF Italija CSI**/CSI* Gorla Minore
24.2.2017 - 26.2.2017 T1117 CSN Ebeichsdorf NF Avstrija CSN Magna Racino
21.2.2017 - 26.2.2017 T3417 CSI3* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/3*/YH1* - Oliva
17.2.2017 - 19.2.2017 T1017 CSN Ebreichsdorf NF Avstrija CSN Magna Racino
14.2.2017 - 26.2.2017 T2617 CSI2*/3* Mijas NF Španija CSI2*/CSI3* Mijas
14.2.2017 - 26.2.2017 T2717 CSI3*/4* Vejer de la Frontera NF Španija CSI3*/4*/YH1* Vejer de la Frontera
14.2.2017 - 19.2.2017 T3317 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
11.2.2017 - 11.2.2017 T0117 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
7.2.2017 - 12.2.2017 T3217 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
27.1.2017 - 29.1.2017 T3117 CSN Ebreichsdorf RC MAGNA RACINO CSN Magna Racino
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
12.11.2016 - 13.11.2016 2016 CSN* Velenje KK Velenje Zimska liga
9.10.2016 - 9.10.2016 1716 CSNC Ljubljana KK Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
8.10.2016 - 8.10.2016 1916 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
1.10.2016 - 1.10.2016 1816 CSN* Škofja vas KK Celje Tekmovanje v preskakovanju ovir
16.9.2016 - 18.9.2016 1616 CSN** Velenje KK Velenje Finale Pokala Slovenije
9.9.2016 - 11.9.2016 1516 CSN** Velenje KK Velenje Pokal Slovenije (5. tekma)
28.8.2016 - 28.8.2016 1416 CSNC Ljubljana KK Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
19.8.2016 - 21.8.2016 1316 CSN** Maribor KD Piramida Pokal Slovenije (4. tekma)
5.8.2016 - 7.8.2016 1216 CSNA Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Državno prvenstvo za mlade konje
23.7.2016 - 23.7.2016 1116 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir /C turnir)
30.6.2016 - 3.7.2016 1016 CSN*** Celje KZS in ŠD Konjeniški center Celje Državno prvenstvo v preskakovanju ovir
26.6.2016 - 26.6.2016 0816 CSNC Ljubljana KK Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
25.6.2016 - 25.6.2016 0916 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
17.6.2016 - 19.6.2016 0716 CSN** Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Pokal Slovenije (3. tekma)
11.6.2016 - 12.6.2016 0616 CSN* Meljski hrib KK Karlo Maribor Tekmovanje v preskakovanju ovir
27.5.2016 - 29.5.2016 0516 CSN** Celje ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (2. tekma)
7.5.2016 - 7.5.2016 0416 CSN* Novo mesto KK Krka - GRM Novo mesto in KK Slovenj Gradec Tekmovanje v preskakovanju ovir
22.4.2016 - 24.4.2016 0316 CSN** Celje ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (1. tekma)
16.4.2016 - 16.4.2016 0216 CSN* Ljubljana Tomačevo KK PIP Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir
10.4.2016 - 10.4.2016 0116 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
6.10.2016 - 9.10.2016 T6516 CSI** Riesenbeck NF Nemčija CSI** Riesenbeck
1.10.2016 - 2.10.2016 T6216 CSN Preding NF Avstrija CSN Preding
1.10.2016 - 2.10.2016 T6316 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
29.9.2016 - 2.10.2016 T6116 CSI** Šamorin NF Slovaška CSI** Šamorin
24.9.2016 - 25.9.2016 T6016 CSN Mirnovec NF Hrvaška CSN Mirnovec
22.9.2016 - 25.9.2016 T6416 CSI* Damme NF Nemčija CSI* Damme
16.9.2016 - 18.9.2016 T5816 CSN Zaprešič NF Hrvaška CSN Zaprešič
15.9.2016 - 18.9.2016 T5916 SP Lanaken NF Belgija Svetovno prvenstvo za mlade konje
9.9.2016 - 11.9.2016 T5616 CSI**W Pezinok NF Slovaška CSI**W Pezinok
1.9.2016 - 4.9.2016 T5416 CSIU25 Ising am Chiemsee NF Nemčija CSIU25 Ising am Chiemsee
1.9.2016 - 4.9.2016 T5516 CSI**/*/J Arezzo NF Italija CSI**/CSI*/CSIJ-B Arezzo
1.9.2016 - 4.9.2016 T5716 CSN Preding NF Avstrija CSN Preding
25.8.2016 - 28.8.2016 T5316 CSI*/CSI** Lastrup NF Lastrup CSI*/CSI** Lastrup
23.8.2016 - 28.8.2016 T5216 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Wiener Neustadt
11.8.2016 - 14.8.2016 T4916 CSI*** San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*** San Giovanni in Marignano
11.8.2016 - 14.8.2016 T5016 CSN Linz NF Avstrija CSN Linz
11.8.2016 - 13.8.2016 T5116 CSI* Allersehl NF Nemčija CSI* Allersehl
4.8.2016 - 7.8.2016 T4816 CSI** Verden NF Nemčija CSI** Verden
28.7.2016 - 1.8.2016 T4616 CSIO*** Šamorin NF Slovašla CSIO*** Šamorin
26.7.2016 - 31.7.2016 T4716 CH-EU-J-S Millstreet NF Irska Evropsko prvenstvo za mladince
22.7.2016 - 24.7.2016 T4216 CSI***W Bratislava NF Slovaška CSI***W Bratislava
22.7.2016 - 24.7.2016 T4416 CSN Linz NF Avstrija CSN Linz
21.7.2016 - 24.7.2016 T4516 CSN Neuss Allerheiligen NF Nemčija CSN Neuss Allerheiligen
16.7.2016 - 17.7.2016 T4016 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
15.7.2016 - 17.7.2016 T4116 CSN Weiswanpach NF Luxemburg CSN Weiswampach
14.7.2016 - 17.7.2016 T3916 CSIO*** Budimpešta NF Madžarska CSIO***W Budimpešta
8.7.2016 - 10.7.2016 T3816 CSI* Steinhagen NF Nemčija CSI* Steinhagen
5.7.2016 - 10.7.2016 T3716 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Wiener Neustadt
30.6.2016 - 3.7.2016 TDP16 DP Celje KZS Točkovanje za DP
23.6.2016 - 26.6.2016 T3516 CSI***W Olomouc NF Češka CSI***W Olomouc
23.6.2016 - 26.6.2016 T3616 CSI**** Hickstead NF Velika Britanija CSI**** Hickstead
17.6.2016 - 19.6.2016 T3316 CSI**/CSI* Gorla Minore NF Italija CSI**/CSI* Gorla Minore
16.6.2016 - 19.6.2016 T3216 CSI** Villach Treffen NF Avstrija CSI** Villach Treffen
9.6.2016 - 12.6.2016 T2816 CSN Wiener Neustadt NF Avstrija CSN Wiener Neustadt
3.6.2016 - 5.6.2016 T2716 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
1.6.2016 - 5.6.2016 T3116 CSIOJ/Ch Wierden NF Nizozemska CSIOJ/CSIOCh Wierden
27.5.2016 - 29.5.2016 T4316 CSN Lamprechtshausen NF Avstrija CSN Lamprechtshausen
26.5.2016 - 29.5.2016 T3016 CSI*** Šamorin NF Slovaška CSI*** Šamorin
21.5.2016 - 22.5.2016 T2616 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
19.5.2016 - 22.5.2016 T2516 CSI** Šamorin NF Slovaška CSI** Šamorin
19.5.2016 - 22.5.2016 T2916 CSI** Madrid NF Španija CSI** Madrid
14.5.2016 - 15.5.2016 T2316 CSN Koprivnica NF Hrvaška CSN Koprivnica
12.5.2016 - 15.5.2016 T2216 CSIO***W Celje NF Slovenija CSIO***W Celje
5.5.2016 - 8.5.2016 T1616 CSIO**** Linz NF Avstrija CSIO**** Linz
5.5.2016 - 8.5.2016 T2116 CSN Lamprechtshausen NF Avstrija CSN Lamprechtshausen
4.5.2016 - 8.5.2016 T1716 CSI*** Hamburg NF Nemčija CSI*** Hamburg
29.4.2016 - 14.4.0214 T1416 CSN Šamorin NF Slovaška CSN Šamorin
29.4.2016 - 1.5.2016 T1816 CSN Sommacampagna NF Italija CSN Sommacampagna
29.4.2016 - 1.5.2016 T2016 CSN Preding NF Avstrija CSN Preding
29.4.2016 - 29.4.2016 T2416 CSN Mala Mlaka NF Hrvaška CSN Mala Mlaka
28.4.2016 - 1.5.2016 T1516 CSI** Linz NF Avstrija CSI** Linz
7.4.2016 - 10.4.2016 T1316 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
5.4.2016 - 10.4.2016 T1216 CSI***/* Arezzo NF Italija CSI***/CSI* Arezzo
2.4.2016 - 3.4.2016 T1916 CSN Gniebing Feldbach NF Avstrija CSN Gniebing Feldbach
2.4.2016 - 3.4.2016 T3416 CSN Klagenfurt NF Avstrija CSN Klagenfurt
1.4.2016 - 3.4.2016 T0916 CSN Ebreichsdorf NF Avstrija CSN Magna Racino
1.4.2016 - 3.4.2016 T1016 CSI* Arezzo NF Italija CSI* Arezzo
31.3.2016 - 4.4.2016 T1116 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
24.3.2016 - 27.3.2016 T0416 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
22.3.2016 - 27.3.2016 T0516 CSI*** Arezzo NF Italija CSI*** Arezzo
15.3.2016 - 20.3.2016 T0316 CSI*** Arezzo NF Italija CSI*** Arezzo
11.3.2016 - 13.3.2016 T0216 CSI**/* Gorla Minore NF Italija CSI**/CSI* Gorla Minore
4.3.2016 - 6.3.2016 T0116 CSN Gorla Minore NF Italija CSN Gorla Minore
4.3.2016 - 6.3.2016 T0816 CSN Wiener Neustadt NF Avstrija CSN Wiener Neustadt
26.2.2016 - 28.2.2016 T0716 CSN Ebreichsdorf NF Avstrija CSN Magna Racino
12.2.2016 - 14.2.2016 T0616 CSN Wiener Neustadt NF Avstrija CSN Wiener Neustadt