DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
29.9.2017 - 1.10.2017 1217 CSN** Velenje KK Velenje Tekmovanje v preskakovanju ovir
9.9.2017 - 10.9.2017 1017 CSN* Ljubljana KK Stožice Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir
2.9.2017 - 2.9.2017 1117 CSN* Škofja vas KK Celje Tekmovanje v preskakovanju ovir
18.8.2017 - 20.8.2017 0917 CSN** Ljubljana ŠD TITANI Ljubljana Pokal Slovenije (4. tekma)
6.7.2017 - 9.7.2017 0717 CSN** Celje - Lopata KZS in ŠD Konjeniški center Celje Državno prvenstvo v preskakovanju ovir
24.6.2017 - 25.6.2017 0817 CSN* KK Krumperk KK Krumperk in KK Slovenj Gradec Tekmovanje v preskakovanju ovir
16.6.2017 - 18.6.2017 0617 CSN** Velenje KK Velenje Pokal Slovenije (3. tekma)
3.6.2017 - 3.6.2017 0517 CSN* Meljski hrib KK Karlo Maribor Tekmovanje v preskakovanju ovir
12.5.2017 - 14.5.2017 0417 CSN** Maribor Kamnica KD Piramida Pokal Slovenije (2. tekma)
6.5.2017 - 6.5.2017 0317 CSN* Novo mesto KK Krka Tekmovanje v preskakovanju ovir
28.4.2017 - 30.4.2017 0217 CSN** Celje - Lopata ŠD Konjeniški center Celje Pokal Slovenije (1. tekma)
22.4.2017 - 22.4.2017 0117 CSN* Ljubljana Tomačevo KK PIP Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
1.10.2017 - 1.10.2017 T8817 CSN-C Preding Reit- und Fahrverein Preding CSN-C Preding
23.9.2017 - 24.9.2017 T8417 CSN Samobor KK Mirnovec CSN Samobor
23.9.2017 - 23.9.2017 T8617 CSN-C Tillmitsch Reitclub Weinland CSN-C Neu Tillmitsch
22.9.2017 - 24.9.2017 T8717 CSI Gorla Minore NF ITA CSI/2*/YH1* Gorla Minore
21.9.2017 - 23.9.2017 T8517 CSI Lanaken NF BEL CSI/M-YH-S Lanaken
15.9.2017 - 17.9.2017 T8317 CSN Zagreb KK Karoca CSN Finale Croatia Cupa i finale Karoca GP Serije
8.9.2017 - 10.9.2017 T7417 CSI Pezinok NF SVK CSI/2*-W/YH1* Pezinok
8.9.2017 - 10.9.2017 T7617 CSN Tillmitsch Reitclub Weinland CSNB Tillmitsch
7.9.2017 - 10.9.2017 T7817 CSI Paderborn NF GER CSI/3*/YH1* incl. 8yo Paderborn
31.8.2017 - 3.9.2017 T7217 CSI2* Ising am Chiemsee NF Nemčija CSI 2*/ U25 Ising am Chiemsee
31.8.2017 - 3.9.2017 T7317 CSI Samorin NF SVK CSI/1*/2*/YH1* Samorin
23.8.2017 - 27.8.2017 T7517 CSI Lastrup (Klein-Roscharden) NF GER CSI/1*/2*/YH1* Lastrup (Klein-Roscharden)
22.8.2017 - 27.8.2017 T7117 CSI2* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI2* Wiener Neustadt
18.8.2017 - 20.8.2017 T6817 CSN Šamorin JK Napoli CSN Šamorin
15.8.2017 - 20.8.2017 T6717 CSI2* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI2* Wiener Neustadt
11.8.2017 - 13.8.2017 T6617 CSI2* Valkenswaard NF Nizozemska CSI2* Valkenswaard
11.8.2017 - 13.8.2017 T7017 CSI_CH-EU Samorin NF Slovaška Evropsko prvenstvo za mladince
10.8.2017 - 13.8.2017 T6917 CSI San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*/2*/YH1* San Giovanni in Marignano
4.8.2017 - 6.8.2017 T6417 CSI-W Bratislava NF Slovaška CSI3*-W/CSIU25
3.8.2017 - 6.8.2017 T6217 CSI San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*/2*/3*/YH1*
3.8.2017 - 5.8.2017 T6317 CSI Verden NF Nemčija CSI2*/YH1* Verden
3.8.2017 - 6.8.2017 T6517 CSN Preding Reit- und Fahrverein Preding CSN Preding
27.7.2017 - 31.7.2017 T6117 CSI2* Šamorin NF Slovaška CSI2*/YH1* Šamorin
21.7.2017 - 23.7.2017 T8017 CSI Valkenswaard NF NED CSI/J-A/Y-A Valkenswaard
21.7.2017 - 23.7.2017 T8117 CSI Opglabbeek NF BEL CSI/2*/YH1* Opglabbeek
20.7.2017 - 23.7.2017 T5717 CSN Neuss-Allerheiligen RFV Hilgershof CSN Neuss-Allerheiligen
20.7.2017 - 22.7.2017 T5817 CSI2* Ascona NF Švica CSI2* Ascona
20.7.2017 - 23.7.2017 T5917 CSI2* Šamorin NF Slovaška CSI2* Šamorin
20.7.2017 - 23.7.2017 T6017 CSN Ebreichsdorf RC Magna Racino CSN Ebreichsdorf
20.7.2017 - 23.7.2017 T8217 CSI Samorin NF SVK CSI/2* Samorin
17.7.2017 - 19.7.2017 T7917 CSI Valkenswaard NF NED CSI/YH2* incl. 8yo Valkenswaard
13.7.2017 - 16.7.2017 T5217 CSN Samobor KK Mirnovec PH u preponskom jahanju za sve kategorije
13.7.2017 - 16.7.2017 T5417 CSI2* Zuidwolde NF Nizozemska CSI2* Zuidwolde
13.7.2017 - 16.7.2017 T5617 CSI Gross Viegeln NF Nemčija CSI4*/YH1* Gross Viegeln
12.7.2017 - 16.7.2017 T5317 CSN Weiswampach Cercle Equestre de Luxembourg CSN Weiswampach
6.7.2017 - 8.7.2017 T5517 CSI3* Spangenberg NF Nemčija CSI3*/YH1* Spangenberg
30.6.2017 - 2.7.2017 T5117 CSN Mala Mlaka KK Sv. Juraj 1. kolo AS Riders Cup-a
29.6.2017 - 2.7.2017 T5017 CSI2* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI2* Wiener Neustadt
22.6.2017 - 25.6.2017 T4817 CSI3*-W Olomouc NF Češka CSI3*-W CSIU25-A Olomouc
22.6.2017 - 25.6.2017 T4917 CSI2* Riesenbeck NF Nemčija CSI2*/YH1* Riesenbeck
17.6.2017 - 18.6.2017 T4717 CSN Zagreb KK Karoca 3. kolo Karoca GP Serije i 5. kolo Croatia Cup-a
8.6.2017 - 10.6.2017 T4517 CSIO5* Sopot NF Poljska CSIO5*-NC EUD2 Sopot
8.6.2017 - 11.6.2017 T4617 CSI1* Wiener Neustadt NF Avstrija CSI1*/CSIYH1*
2.6.2017 - 4.6.2017 T4217 CSN Zagreb Zagrebački konjički savez Tradicionalni Lipanjski turnir
2.6.2017 - 5.6.2017 T4317 CSN Lamprechtshausen Sportreitclub Lamprechtshausen CSN Lamprechtshausen
27.5.2017 - 28.5.2017 T2917 CSN Zagreb KK Zagreb 4. kolo Croatia Cup-a
26.5.2017 - 28.5.2017 T4417 CSN St. Margarethen-Stückler RSC St. Margarethen CSN - St. Margarethen-Stückle
25.5.2017 - 28.5.2017 T4117 CSI München-Riem NF Nemčija CSI1*/3*/YH1*
24.5.2017 - 28.5.2017 T3017 CSI4* Hamburg NF Nemčija CSI4* - Hamburg
20.5.2017 - 21.5.2017 T2217 CSN Zagreb KK Karoca 2. kolo Karoca GP Serije i 3. kolo Croatia Cup-a
18.5.2017 - 21.5.2017 T2817 CSIU25 Lamprechtshausen NF Avstrija CSIU25-A Lamprechtshausen
18.5.2017 - 21.5.2017 T4017 CSI2* Ebreichsdorf NF Avstrija CSI2* - Ebreichsdorf
10.5.2017 - 14.5.2017 T2417 CSI2*/U25 Ebreichsdorf NF Avstrija CSI2*/CSIU25 MAGNA RACINO- Ebreichsdorf
5.5.2017 - 7.5.2017 T2317 CSN-B* Preding Reit- und Fahrverein Preding CSN-B* Preding
5.5.2017 - 9.5.2017 T2517 CSI3*/CSIY Mannheim NF Nemčija CSI3*/CSIYH Mannheim
18.4.2017 - 23.4.2017 T3917 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
11.4.2017 - 16.4.2017 T3817 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
10.4.2017 - 16.4.2017 T2117 CSI*** Arezzo NF Italija CSI*** Arezzo
1.4.2017 - 2.4.2017 T7717 CSN Gniebing Feldbach Reitclub Marcus CSN-C Gniebing Feldbach
28.3.2017 - 1.4.2017 T3717 CSI3* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/3*/YH1* - Oliva
21.3.2017 - 26.3.2017 T3617 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
14.3.2017 - 19.3.2017 T3517 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
21.2.2017 - 26.2.2017 T3417 CSI3* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/3*/YH1* - Oliva
14.2.2017 - 26.2.2017 T2617 CSI2*/3* Mijas NF Španija CSI2*/CSI3* Mijas
14.2.2017 - 26.2.2017 T2717 CSI3*/4* Vejer de la Frontera NF Španija CSI3*/4*/YH1* Vejer de la Frontera
14.2.2017 - 19.2.2017 T3317 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
7.2.2017 - 12.2.2017 T3217 CSI2* Oliva, Valencia NF ŠPANIJA CSI1*/2*/YH1* - Oliva
27.1.2017 - 29.1.2017 T3117 CSN Ebreichsdorf RC MAGNA RACINO CSN Magna Racino
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
12.11.2016 - 13.11.2016 2016 CSN* Velenje KK Velenje Zimska liga
9.10.2016 - 9.10.2016 1716 CSNC Ljubljana KK Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
8.10.2016 - 8.10.2016 1916 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
1.10.2016 - 1.10.2016 1816 CSN* Škofja vas KK Celje Tekmovanje v preskakovanju ovir
16.9.2016 - 18.9.2016 1616 CSN** Velenje KK Velenje Finale Pokala Slovenije
9.9.2016 - 11.9.2016 1516 CSN** Velenje KK Velenje Pokal Slovenije (5. tekma)
28.8.2016 - 28.8.2016 1416 CSNC Ljubljana KK Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
19.8.2016 - 21.8.2016 1316 CSN** Maribor KD Piramida Pokal Slovenije (4. tekma)
5.8.2016 - 7.8.2016 1216 CSNA Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Državno prvenstvo za mlade konje
23.7.2016 - 23.7.2016 1116 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir /C turnir)
30.6.2016 - 3.7.2016 1016 CSN*** Celje KZS in ŠD Konjeniški center Celje Državno prvenstvo v preskakovanju ovir
26.6.2016 - 26.6.2016 0816 CSNC Ljubljana KK Ljubljana in KK Gibanje Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
25.6.2016 - 25.6.2016 0916 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
17.6.2016 - 19.6.2016 0716 CSN** Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Pokal Slovenije (3. tekma)
11.6.2016 - 12.6.2016 0616 CSN* Meljski hrib KK Karlo Maribor Tekmovanje v preskakovanju ovir
27.5.2016 - 29.5.2016 0516 CSN** Celje ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (2. tekma)
7.5.2016 - 7.5.2016 0416 CSN* Novo mesto KK Krka - GRM Novo mesto in KK Slovenj Gradec Tekmovanje v preskakovanju ovir
22.4.2016 - 24.4.2016 0316 CSN** Celje ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (1. tekma)
16.4.2016 - 16.4.2016 0216 CSN* Ljubljana Tomačevo KK PIP Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir
10.4.2016 - 10.4.2016 0116 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir (C turnir)
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
6.10.2016 - 9.10.2016 T6516 CSI** Riesenbeck NF Nemčija CSI** Riesenbeck
1.10.2016 - 2.10.2016 T6216 CSN Preding NF Avstrija CSN Preding
1.10.2016 - 2.10.2016 T6316 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
29.9.2016 - 2.10.2016 T6116 CSI** Šamorin NF Slovaška CSI** Šamorin
24.9.2016 - 25.9.2016 T6016 CSN Mirnovec NF Hrvaška CSN Mirnovec
22.9.2016 - 25.9.2016 T6416 CSI* Damme NF Nemčija CSI* Damme
16.9.2016 - 18.9.2016 T5816 CSN Zaprešič NF Hrvaška CSN Zaprešič
15.9.2016 - 18.9.2016 T5916 SP Lanaken NF Belgija Svetovno prvenstvo za mlade konje
9.9.2016 - 11.9.2016 T5616 CSI**W Pezinok NF Slovaška CSI**W Pezinok
1.9.2016 - 4.9.2016 T5416 CSIU25 Ising am Chiemsee NF Nemčija CSIU25 Ising am Chiemsee
1.9.2016 - 4.9.2016 T5516 CSI**/*/J Arezzo NF Italija CSI**/CSI*/CSIJ-B Arezzo
1.9.2016 - 4.9.2016 T5716 CSN Preding NF Avstrija CSN Preding
25.8.2016 - 28.8.2016 T5316 CSI*/CSI** Lastrup NF Lastrup CSI*/CSI** Lastrup
23.8.2016 - 28.8.2016 T5216 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Wiener Neustadt
11.8.2016 - 14.8.2016 T4916 CSI*** San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*** San Giovanni in Marignano
11.8.2016 - 14.8.2016 T5016 CSN Linz NF Avstrija CSN Linz
11.8.2016 - 13.8.2016 T5116 CSI* Allersehl NF Nemčija CSI* Allersehl
4.8.2016 - 7.8.2016 T4816 CSI** Verden NF Nemčija CSI** Verden
28.7.2016 - 1.8.2016 T4616 CSIO*** Šamorin NF Slovašla CSIO*** Šamorin
26.7.2016 - 31.7.2016 T4716 CH-EU-J-S Millstreet NF Irska Evropsko prvenstvo za mladince
22.7.2016 - 24.7.2016 T4216 CSI***W Bratislava NF Slovaška CSI***W Bratislava
22.7.2016 - 24.7.2016 T4416 CSN Linz NF Avstrija CSN Linz
21.7.2016 - 24.7.2016 T4516 CSN Neuss Allerheiligen NF Nemčija CSN Neuss Allerheiligen
16.7.2016 - 17.7.2016 T4016 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
15.7.2016 - 17.7.2016 T4116 CSN Weiswanpach NF Luxemburg CSN Weiswampach
14.7.2016 - 17.7.2016 T3916 CSIO*** Budimpešta NF Madžarska CSIO***W Budimpešta
8.7.2016 - 10.7.2016 T3816 CSI* Steinhagen NF Nemčija CSI* Steinhagen
5.7.2016 - 10.7.2016 T3716 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Wiener Neustadt
30.6.2016 - 3.7.2016 TDP16 DP Celje KZS Točkovanje za DP
23.6.2016 - 26.6.2016 T3516 CSI***W Olomouc NF Češka CSI***W Olomouc
23.6.2016 - 26.6.2016 T3616 CSI**** Hickstead NF Velika Britanija CSI**** Hickstead
17.6.2016 - 19.6.2016 T3316 CSI**/CSI* Gorla Minore NF Italija CSI**/CSI* Gorla Minore
16.6.2016 - 19.6.2016 T3216 CSI** Villach Treffen NF Avstrija CSI** Villach Treffen
9.6.2016 - 12.6.2016 T2816 CSN Wiener Neustadt NF Avstrija CSN Wiener Neustadt
3.6.2016 - 5.6.2016 T2716 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
1.6.2016 - 5.6.2016 T3116 CSIOJ/Ch Wierden NF Nizozemska CSIOJ/CSIOCh Wierden
27.5.2016 - 29.5.2016 T4316 CSN Lamprechtshausen NF Avstrija CSN Lamprechtshausen
26.5.2016 - 29.5.2016 T3016 CSI*** Šamorin NF Slovaška CSI*** Šamorin
21.5.2016 - 22.5.2016 T2616 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
19.5.2016 - 22.5.2016 T2516 CSI** Šamorin NF Slovaška CSI** Šamorin
19.5.2016 - 22.5.2016 T2916 CSI** Madrid NF Španija CSI** Madrid
14.5.2016 - 15.5.2016 T2316 CSN Koprivnica NF Hrvaška CSN Koprivnica
12.5.2016 - 15.5.2016 T2216 CSIO***W Celje NF Slovenija CSIO***W Celje
5.5.2016 - 8.5.2016 T1616 CSIO**** Linz NF Avstrija CSIO**** Linz
5.5.2016 - 8.5.2016 T2116 CSN Lamprechtshausen NF Avstrija CSN Lamprechtshausen
4.5.2016 - 8.5.2016 T1716 CSI*** Hamburg NF Nemčija CSI*** Hamburg
29.4.2016 - 14.4.0214 T1416 CSN Šamorin NF Slovaška CSN Šamorin
29.4.2016 - 1.5.2016 T1816 CSN Sommacampagna NF Italija CSN Sommacampagna
29.4.2016 - 1.5.2016 T2016 CSN Preding NF Avstrija CSN Preding
29.4.2016 - 29.4.2016 T2416 CSN Mala Mlaka NF Hrvaška CSN Mala Mlaka
28.4.2016 - 1.5.2016 T1516 CSI** Linz NF Avstrija CSI** Linz
7.4.2016 - 10.4.2016 T1316 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
5.4.2016 - 10.4.2016 T1216 CSI***/* Arezzo NF Italija CSI***/CSI* Arezzo
2.4.2016 - 3.4.2016 T1916 CSN Gniebing Feldbach NF Avstrija CSN Gniebing Feldbach
2.4.2016 - 3.4.2016 T3416 CSN Klagenfurt NF Avstrija CSN Klagenfurt
1.4.2016 - 3.4.2016 T0916 CSN Ebreichsdorf NF Avstrija CSN Magna Racino
1.4.2016 - 3.4.2016 T1016 CSI* Arezzo NF Italija CSI* Arezzo
31.3.2016 - 4.4.2016 T1116 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
24.3.2016 - 27.3.2016 T0416 CSI***/* San Giovanni in Marignano NF Italija CSI***/CSI* San Giovanni in Marignano
22.3.2016 - 27.3.2016 T0516 CSI*** Arezzo NF Italija CSI*** Arezzo
15.3.2016 - 20.3.2016 T0316 CSI*** Arezzo NF Italija CSI*** Arezzo
11.3.2016 - 13.3.2016 T0216 CSI**/* Gorla Minore NF Italija CSI**/CSI* Gorla Minore
4.3.2016 - 6.3.2016 T0116 CSN Gorla Minore NF Italija CSN Gorla Minore
4.3.2016 - 6.3.2016 T0816 CSN Wiener Neustadt NF Avstrija CSN Wiener Neustadt
26.2.2016 - 28.2.2016 T0716 CSN Ebreichsdorf NF Avstrija CSN Magna Racino
12.2.2016 - 14.2.2016 T0616 CSN Wiener Neustadt NF Avstrija CSN Wiener Neustadt
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
3.10.2015 - 3.10.2015 2115 CSN* Škofja vas KK Celje Tekmovanje v preskakovanju ovir
26.9.2015 - 26.9.2015 2015 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir - C turnir
11.9.2015 - 13.9.2015 1915 CSN** Celje - Lopata ŠD Center konjeniškega športa Celje Finale Pokala Slovenije
4.9.2015 - 6.9.2015 1815 CSN** Celje - Lopata ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (9. tekma)
29.8.2015 - 29.8.2015 1715 CSNC Svečina JK Kasco Tekmovanje v preskakovanju ovir
22.8.2015 - 22.8.2015 1615 CSN Kamnica KD Piramida Tekmovanje v preskakovanju ovir
14.8.2015 - 16.8.2015 1515 CSN** Celje - Lopata ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (8. tekma) in DP mladi konji
7.8.2015 - 9.8.2015 1415 CSN** Celje - Lopata ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije -7. tekma
24.7.2015 - 26.7.2015 1315 CSN** Velenje KK Velenje Pokal Slovenije (6. tekma)
9.7.2015 - 12.7.2015 1115 CSN*** Ribnica KZS in KK Ugar Državno prvenstvo
27.6.2015 - 27.6.2015 1215 CSNC Meljski hrib KK Karlo Maribor Tekmovanje v preskakovanju ovir - C turnir
19.6.2015 - 21.6.2015 1015 CSN** Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Pokal Slovenije (5. tekma)
12.6.2015 - 14.6.2015 0915 CSN** Ljubljana ŠD Titani Ljubljana Pokal Slovenije (4. tekma)
6.6.2015 - 7.6.2015 0815 CSN* Velenje KK Slovenj Gradec Tekmovanje v preskakovanju ovir
29.5.2015 - 31.5.2015 0715 CSN** Celje - Lopata ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (3. tekma)
22.5.2015 - 24.5.2015 0615 CSN** Celje - Lopata ŠD Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (2. tekma)
10.5.2015 - 10.5.2015 0515 CSN* Meljski hrib KK Karlo Maribor Tekmovanje v preskakovanju ovir
9.5.2015 - 9.5.2015 0415 CSN* Novo mesto KK Krka - GRM Novo mesto Tekmovanje v preskakovanju ovir
2.5.2015 - 2.5.2015 0315 CSNC Svečina JK Kasco Svečina Tekmovanje v preskakovanju ovir - C turnir
24.4.2015 - 26.4.2015 0215 CSN** Celje - Lopata KK Center konjeniškega športa Celje Pokal Slovenije (1. tekma)
18.4.2015 - 18.4.2015 0115 CSN* Ljubljana - Tomačevo KK PIP Ljubljana Tekmovanje v preskakovanju ovir
DATUM OD - DO TURNIR TIP KRAJ ORGANIZATOR NAZIV
12.12.2015 - 12.12.2015 T6915 CSN Zagreb NF Hrvaška CSN Zagreb
4.12.2015 - 6.12.2015 T6815 CSI** Gorla Minore NF Italija CSI** Gorla Minore
3.12.2015 - 6.12.2015 T6715 CSI** Salzburg NF Avstrija CSI** Salzburg
27.11.2015 - 29.11.2015 T6415 CSI**W Budimpešta NF Madžarska CSI**W Budimpešta
27.11.2015 - 29.11.2015 T6615 CSNB Wiener Neustadt NF Avstrija CSNB Wiener Neustadt
26.11.2015 - 29.11.2015 T6515 CSI** Madrid NF Španija CSI** Madrid
20.11.2015 - 22.11.2015 T6115 CSI** Ebreichsdorf NF Avstrija CSI** Magna Racino
6.11.2015 - 8.11.2015 T6315 CSNB Lamprechtshausen NF Avstrija CSNB Lamprechtshausen
5.11.2015 - 8.11.2015 T5915 CSI** Oliva NF Španija CSI** Oliva
5.11.2015 - 8.11.2015 T6015 CSI** Verona NF Italija CSI** Verona
30.10.2015 - 1.11.2015 T5715 CSI** Linz NF Avstrija CSI** Linz
30.10.2015 - 1.11.2015 T5815 CSI**/CSI* Gorla Minore NF Italija CSI**/CSI* Gorla Minore
23.10.2015 - 25.10.2015 T6215 CSNB Linz NF Avstrija CSNB Linz
22.10.2015 - 25.10.2015 T5515 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Wiener Neustadt
15.10.2015 - 18.10.2015 T5315 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Wiener Neustadt
1.10.2015 - 4.10.2015 T4815 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Arena Nova
29.9.2015 - 4.10.2015 T5115 CSI*** Vilamoura NF Portugalska CSI*** Vilamoura
25.9.2015 - 27.9.2015 T5415 CSN Wiener Neustadt NF Avstrija CSN Wiener Neustadt
24.9.2015 - 27.9.2015 T4715 CSI**** Šamorin NF Slovaška CSI****/CSI* Šamorin
24.9.2015 - 27.9.2015 T5015 CSI** Vilamoura NF Portugalska CSI** Vilamoura
20.9.2015 - 20.9.2015 T5615 CSN Samobor NF Hrvaška CSN Samobor
18.9.2015 - 20.9.2015 T4915 CSN Lamprechtshausen NF Avstrija CSN Lamprechtshausen
17.9.2015 - 20.9.2015 T5215 SP Lanaken NF Belgija Svetovno prvenstvo za mlade konje
4.9.2015 - 6.9.2015 T4515 CSI**W Pezinok NF Slovaška CSI**W Pezinok
3.9.2015 - 6.9.2015 T4615 CSIO Arezzo NF San Marino CSIO Arezzo
28.8.2015 - 30.8.2015 T4315 CSI** Villach Treffen NF Avstrija CSI** Villach Treffen
17.8.2015 - 23.8.2015 T4415 CH-EU-S Aachen NF Nemčija Evropsko prvenstvo za člane
11.8.2015 - 16.8.2015 T4215 CSI** San Giovanni in Marignano NF Italija CSI** San Giovanni in Marignano
5.8.2015 - 9.8.2015 T4115 CSI** Verden NF Nemčija CSI** Verden
30.7.2015 - 2.8.2015 T4015 CSI*** Šamorin NF Slovaška CSI*** Šamorin
23.7.2015 - 26.7.2015 T3815 CSIO***W Bratislava NF Slovaška CSIO***W Bratislava
18.7.2015 - 19.7.2015 T3715 CSN Zaprešič NF Hrvaška CSN Zaprešič
16.7.2015 - 19.7.2015 T3615 CSIO***W Budimpešta NF Madžarska CSIO***W Budimpešta
15.7.2015 - 19.7.2015 T3515 CSN Zeltweg NF Avstrija CSN Zeltweg
9.7.2015 - 12.7.2015 T3215 CSI* Steinhagen NF Nemčija CSI* Steinhagen
9.7.2015 - 12.7.2015 TDP15 CSN*** Ribnica KZS in KK Ugar Ribnica Državno prvenstvo - točkovanje
3.7.2015 - 5.7.2015 T3415 CSN Wiendorf NF Avstrija CSN Wiendorf
30.6.2015 - 5.7.2015 T3115 CSI** Wiener Neustadt NF Avstrija CSI** Wiener Neustadt
19.6.2015 - 21.6.2015 T3015 CSI*** Gorla Minore NF Italija CSI*** Gorla Minore
18.6.2015 - 21.6.2015 T3315 CSI*** Pforzheim NF Nemčija CSI*** Pforzheim
11.6.2015 - 14.6.2015 T2815 CSI** San Remo NF Italija CSI** San Remo
4.6.2015 - 7.6.2015 T2715 CSI** Budimpešta NF Madžarska CSI** Budimpešta
28.5.2015 - 31.5.2015 T2615 CSI*** Lamprechtshausen NF Avstrija CSI*** Lamprechtshausen
14.5.2015 - 17.5.2015 T2315 CSIO***W Celje NF Slovenija CSIO***W Celje
10.5.2015 - 10.5.2015 T2215 CSN Vivaro NF Italija CSN Vivaro
8.5.2015 - 10.5.2015 T2115 CSNB Sachendorf NF Avstrija CSNB Sachendorf
7.5.2015 - 10.5.2015 T1915 CSIO**** Linz NF Avstrija CSIO**** Linz
7.5.2015 - 10.5.2015 T2015 CSI** Šamorin NF Slovaška CSI** Šamorin
1.5.2015 - 3.5.2015 T1815 CSI** Madrid NF Španija CSI** Madrid
24.4.2015 - 26.4.2015 T2515 CSN St. Veit NF Avstrija CSN St. Veit
17.4.2015 - 19.4.2015 T2415 CSN San Lazaro di Savena NF Italija CSN San Lazaro di Savena
16.4.2015 - 19.4.2015 T1515 CSI** Linz NF Avstrija CSI** Linz
16.4.2015 - 19.4.2015 T1615 CSI*** San Giovanni in Marignano NF Avstrija CSI*** San Giovanni in Marignano
10.4.2015 - 12.4.2015 T1715 CSNB St. Margarethen NF Avstrija CSNB St. Margarethen
9.4.2015 - 12.4.2015 T1215 CSI*** San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*** San Giovanni in Marignano
3.4.2015 - 5.4.2015 T1415 CSN Ebreichsdorf NF Avstrija CSN Magna Racino
2.4.2015 - 5.4.2015 T0915 CSI*** San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*** San Giovanni in Marignano
31.3.2015 - 5.4.2015 T1015 CSI***/Ch Arezzo NF Italija CSI***/CSICh Arezzo
24.3.2015 - 29.3.2015 T0615 CSI*** San Giovanni in Marignano NF Italija CSI*** San Giovanni in Marignano
24.3.2015 - 29.3.2015 T0715 CSI*** Arezzo NF Italija CSI*** Arezzo
6.3.2015 - 8.3.2015 T0515 CSNB Ebreichsdorf NF Avstrija CSNB Magna Racino
20.2.2015 - 22.2.2015 T0415 CSNB Wiener Neustadt NF Avstrija CSNB Wiener Neustadt
19.2.2015 - 22.2.2015 T0315 CSI*** Graz NF Avstrija CSI*** Graz
17.2.2015 - 8.3.2015 T0815 CSI** Oliva NF Španija CSI** Oliva (MET2)
13.2.2015 - 15.2.2015 T0115 CSI**/CSIJ Ebreichsdorf NF Avstrija CSI**/CSIJ Magna Racino
23.1.2015 - 25.1.2015 T1315 CSNB Ebreichsdorf NF Avstrija CSNB Magna Racino
15.1.2015 - 17.1.2015 T0215 CSI*/CSI** Drachten NF Nizozemska CSI*/CSI** Drachten