55 | Kobilarna Lipica in Konjeniška zveza Slovenije | REZULTATI |
1020 - CSN** - Lipica | Število plasiranih tekmovalcev : 4 | |
17.9.2020 - 20.9.2020 | ||
DP ML. MLADINCI 2. tekma | Kategorija: A2 Tabela: A Člen: DP1 | |
Sodniki: Ga. Nataša Gorišek. ga. Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga.Helena Plahuta. g. Slavek Vašek. ga. Alenka Keršič (TD) |
Št. tekmovalcev na št. listi: 13 | Št. tekmovalcev, ki so štartali: 13 | Št. tekmovalcev, ki so štartali za trening: 0 | Št. plasiranih tekmovalcev: 4 | * = Trening |
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UVRST. | JAHAČ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Freja Kolenc | A2533 | CHERIE | KK VELEBIRO | 0 T v času 63.66 sek | |
GR / 2005 / M / Cassini II / Lord / HOLS | 2. parkur / faza | |||||
1 | Iza Laufer | A3683 | NIC VAN OLLAND | KK VELEBIRO | 0 T v času 64.9 sek | |
F / 2013 / S / CAREMBAR DE MUZE / MR BLUE / BWP | 2. parkur / faza | |||||
1 | Ivana Pantar | A1852 | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 0 T v času 60.04 sek | |
BR / 2002 / M / Canturo / Contender / HOLS | 2. parkur / faza | |||||
1 | Eva Jeram | A2750 | BALLERINA S BOY | ŠD Titani Ljubljana | 0 T v času 62.54 sek | |
GR / 2006 / G / Viento Uno / Quick Star / KWPN | 2. parkur / faza |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
1 | Nike Gruden | A3627 | MELLION | ŠD Titani Ljubljana | 0 T v času 63.41 sek | |
BR / 2012 / M / CLINTON / NABAB DE REVE / BWP | 2. parkur / faza | |||||
6 | Tija Kocjan | A3807 | DEBSY | KK PR` KRAL | 4 T v času 63.2 sek | |
BR / 2011 / M / CASSARO / ACOLORD / HOLS | 2. parkur / faza | |||||
6 | Tinkara Škrinjar | A2745 | CALATANO | JK KASCO Svečina | 4 T v času 60.83 sek | |
BR / 2004 / G / Calato / Cordelabryere / HOLS | 2. parkur / faza | |||||
6 | Ana Kim Pouh | Z2612 | CARO AS G | KK PIP | 4 T v času 63.75 sek | |
/ 2008 / G / / / | 2. parkur / faza | |||||
6 | Angelina Prejac | A3115 | ESPESIAL | KK KARLO - Maribor | 4 T v času 59.29 sek | |
BR / 2009 / G / / / WARM | 2. parkur / faza | |||||
10 | Ela Verovšek | A3899 | EMG DONATELLA | KK Stožice Ljubljana | 8 T v času 63.36 sek | |
BL / 2003 / M / LANTAAN / GLOSTER / SLOW | 2. parkur / faza | |||||
11 | Gea Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ | KK PR` KRAL | 12 T v času 59.39 sek | |
BR / 2004 / G / Ovidius / Equador / KWPN | 2. parkur / faza | |||||
12 | Eva Vovčko | A2964 | WIKTORIJA | KK PIP | 20 T v času 56.25 sek | |
F / 2004 / M / Ganymed / Abergalube xx / SLOW | 2. parkur / faza | |||||
- | Klara Kosaber | A1933 | UP YOURS | KK CELJE | izklj. | |
BR / 2001 / G / Ohorn / Samber / KWPN |
Vrni se |
---|