12
ŠD Konjeniški center Celje. KK Velebiro
ŠTARTNA LISTA
0720 - CSN** - Lopata - 29.8.2020
Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Leda Selan. ga. Nataša Gorišek
odprta tekma
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Št. tekmovalcev na št. listi:
40
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
-1
Mirjam Vesenjak
A3926
RHIANONN
KK VELEBIRO
1
Karin Zabret
Z2632
VALFREDO DA LADY
KK JEŽA PRI JEŽU
2
Kaja Erman
A3602
112 SATURN I
KK PR` KRAL
3
Živa Maček
A2536
ROCCO I
KK CELJE
4
Neža Vrevc
A3779
MAČO
KK Stožice Ljubljana
5
Robi Skaza
A3770
TIC TAC DE LA POMME Z
KK VELENJE
6
Neža Smolnikar
A3430
SANBOY
KK Brdo pri Ihanu
8
Vitan Orr Lesar
A3792
PANDORA
KK VELEBIRO
9
Vika Koban
A3804
PRISCILLA V
KK CELJE
10
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO
KK SLOVENJ GRADEC
11
Patricija Povše
A3737
U-CUBA LALIBERDAT
KK SLOVENJ GRADEC
12
Lucija Makari
A3321
EMG HABANERA
KK PR` KRAL
13
Klara Kosaber
A1933
UP YOURS
KK CELJE
14
Ivana Delič
A2392
WILONA WAYANET
KK CELJE
15
Freja Kolenc
A3851
PANDORA
KK VELEBIRO
16
Aleksandra Krainer
Z2939
K-STAR VD DUVELSHOEVE
ŠD Konjeniški center Celje
17
Matevž Emil Prešeren
A2423
CLINTON
KK PIP
18
Tjaša Zaplotnik
A3893
DESCARO
KK PR` KRAL
19
Nike Gruden
A2237
ILH QUINTERO
ŠD Titani Ljubljana
20
Gorazd Kranjc
A3524
IPSWITCH TER DOORN
KK VELENJE
21
Pika Ambrožič
A2882
LUI I
ŠD Titani Ljubljana
22
Neža Potočnik
Z2939
K-STAR VD DUVELSHOEVE
KK JEŽA PRI JEŽU
23
Zala Božič
A2962
EL STALYPSO
KK PIP
24
Urška Bajgot
A3859
CALIFORNIA PEARL
JK MARIBOR
25
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J
KK PR` KRAL
26
Lorenzo Jerman
A2427
CROSBY
ITALIJA
27
Silvo Zalokar
A3701
QU SIEBEN
KK JEŽA PRI JEŽU
28
Lara Tonejc
A3777
OXANA
ŠD Titani Ljubljana
30
Aljoša Višnar
A3717
CALATUS GOLD P.H.
KK Stožice Ljubljana
32
Gregor Mihelčič
A3549
CORTEZ
KK Stožice Ljubljana
33
Matic Rogič
A3639
HAPPY DE LAUBRY
ŠD Hiša konj
34
Ula Vidmar
A3415
HERCULES
ŠD Konjeniški center Celje
35
Aleksandra Nikolič
A3666
CALEDONIA
ŠD Titani Ljubljana
36
Katarina Maruša Bahovec
A2423
CLINTON
KK PIP
37
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ŠD Titani Ljubljana
38
Zoja Pavčič
Z2962
FLOWIT ISPIWICA
KK CELJE
39
Alja Leskovšek
A3861
CHARBALLY
KK STOL
40
Lara Hiti
A3903
EMG LIMLEY
KK Stožice Ljubljana
41
Ana Sprogar
A3404
ALI
KK KARLO - Maribor
42
Nuša Antonijeta Ferkov
A3162
CAPRILUNE
KK KARLO - Maribor
Vrni se