19
ŠD Konjeniški center Celje. KK Velebiro
ŠTARTNA LISTA
0720 - CSN** - Lopata - 30.8.2020
Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek
odprta tekma
Kategorija: A0 Tabela: A Člen: 238.1.1
Št. tekmovalcev na št. listi:
49
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Aleksandra Krainer
Z2958
TOUTE LA VIE
ŠD Konjeniški center Celje
2
Lucija Povše
A3737
U-CUBA LALIBERDAT
KK SLOVENJ GRADEC
3
Gaia Pihler
A3319
DOMBIKA F
KK PR` KRAL
4
Maruša Peterca
A3706
STELLA
KD PIRAMIDA
5
Matic Rogič
A3909
SELMA
ŠD Hiša konj
6
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L
KK SLOVENJ GRADEC
7
Alja Gajser
Z2956
COME HERE
JK MARIBOR
8
Boris Mikolič
A3751
A.M.B. ADARCO
KK VELEBIRO
9
Karin Dimc
A3194
CENDY
ŠD Titani Ljubljana
10
Taja Turel
A3903
EMG LIMLEY
KK PR` KRAL
12
Živa Maček
A2536
ROCCO I
KK CELJE
13
Anja Grabar
A1126
I LOVE YOU
KK CELJE
14
Andraž Cijan Brkič
A3779
MAČO
ŠD Titani Ljubljana
15
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ŠD Titani Ljubljana
16
Vital Trdan
A3821
LOLLIPOP
KK VELEBIRO
17
Lana Gajšek
A2645
ALADIN BENI
KK SLOVENJ GRADEC
18
Josefina Prislan Urek
Z3038
CONTRADA R
ŠD Konjeniški center Celje
19
Anja Zupančič
A3720
ICARDIA VAN ERPEKOM
KK VELEBIRO
21
Nika Robič
A2514
BONI
ŠD Konjeniški center Celje
22
Katarina Fišer
A3029
ATRIS
JK MARIBOR
23
Lena Poljakovic
A3873
GRAND MOON DEL TIGLIO
ŠD Hiša konj
24
Petra Poljakovic
A3874
UNYWE
ŠD Hiša konj
26
Klara Kosaber
A1933
UP YOURS
KK CELJE
27
Sintia Marič
A2392
WILONA WAYANET
KK CELJE
28
Zala Žnidarič
A1126
I LOVE YOU
KK CELJE
29
Neža Vrevc
A3779
MAČO
KK Stožice Ljubljana
30
Pia Jakop
A3772
PINA SANJA
ŠD Hiša konj
31
Alenka Trček
A3818
ARIELA
KK Brdo pri Ihanu
32
Nuša Šelekar
A3403
LORAMI
KK SLOVENJ GRADEC
33
Tea Štanta
A3935
AIO DADY
KK SUPRINN
34
Lea Šarić
A3826
FOR HEIN M
KK SUPRINN
35
Pia Deučman
A3564
F. RAMINO M
ŠD Hiša konj
36
Nina Movrin
A2515
LAW IN L.A.
ŠD Hiša konj
37
Medeja Minih
A3472
OBI ONE
ŠD Hiša konj
38
Luna Maria Resman
A3882
UTOPIA D`ORCHIS
KK SLOVENJ GRADEC
39
Anja Gujt
A3722
ARMAGEDON
KK VELEBIRO
40
Monika Praznik
A3879
RAINBOW
KK SUPRINN
41
Lucija Povše
A3125
CAMBO
KK SLOVENJ GRADEC
42
Gaia Pihler
Z2961
FUZ
KK PR` KRAL
43
Polona Šarc
Z2938
QUESTO QUITE
KK JEŽA PRI JEŽU
44
Katarina Koren
A3896
FREEDM LIFE
KK JEŽA PRI JEŽU
45
Karin Zabret
Z2632
VALFREDO DA LADY
KK JEŽA PRI JEŽU
47
Nataša Mithans
Z3010
CUTRIC
KK JEŽA PRI JEŽU
48
Laura Lopert
A3895
CONNOR B
KK KARLO - Maribor
49
Neža Vidovič
A3927
SANDY
KK SLOVENJ GRADEC
50
Ula Hainšek
Z2963
ZVONAS MAXIMUS
KK SLOVENJ GRADEC
51
Katarina Maruša Bahovec
A2423
CLINTON
KK PIP
52
Eva Vovčko
A3757
MEIDLINGER`S SWEET MELODY
KK PIP
53
Mirjam Vesenjak
A3926
RHIANONN
KK VELEBIRO
Vrni se