20
ŠD Konjeniški center Celje. KK Velebiro
ŠTARTNA LISTA
0720 - CSN** - Lopata - 30.8.2020
Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek
odprta tekma
Kategorija: A1 Tabela: A Člen: 238.1.4
Št. tekmovalcev na št. listi:
47
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
-1
Mirjam Vesenjak
A3926
RHIANONN
KK VELEBIRO
1
Karin Zabret
Z2632
VALFREDO DA LADY
KK JEŽA PRI JEŽU
2
Martin Lubej
A3336
LEAVING LAS VEGAS
ŠD Hiša konj
3
Patricija Povše
A3125
CAMBO
KK SLOVENJ GRADEC
4
Lara Tonejc
A3777
OXANA
ŠD Titani Ljubljana
5
Lina Rojko
A3490
APOLLO
KK KARLO - Maribor
6
Tinkara Škrinjar
A2745
CALATANO
JK KASCO Svečina
7
Eva Vovčko
A3757
MEIDLINGER`S SWEET MELODY
KK PIP
8
Zala Božič
A2962
EL STALYPSO
KK PIP
9
Rebeka Rožmanec
A3906
HUGO
KK VELEBIRO
10
Ana Kim Pouh
Z2612
CARO AS G
KK PIP
11
Anže Strnad
A3763
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
12
Gaia Pihler
A3319
DOMBIKA F
KK PR` KRAL
13
Nike Gruden
A2237
ILH QUINTERO
ŠD Titani Ljubljana
14
Pika Ambrožič
A2882
LUI I
ŠD Titani Ljubljana
15
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J
KK PR` KRAL
16
Urška Bajgot
A3859
CALIFORNIA PEARL
JK MARIBOR
17
Vitan Orr Lesar
A3792
PANDORA
KK VELEBIRO
18
Živa Kavčič Roškar
A3906
HUGO
KK VELEBIRO
19
Jan Bogovič
A3914
JB DINA
KK KRKA - Grm Novo mesto
20
Laura Lopert
A3895
CONNOR B
KK KARLO - Maribor
21
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L
KK SLOVENJ GRADEC
22
Anja Gujt
A3722
ARMAGEDON
KK VELEBIRO
23
Matic Rogič
A3639
HAPPY DE LAUBRY
ŠD Hiša konj
24
Luna Maria Resman
A3882
UTOPIA D`ORCHIS
KK SLOVENJ GRADEC
25
Vital Trdan
A3821
LOLLIPOP
KK VELEBIRO
26
Sintia Marič
A2392
WILONA WAYANET
KK CELJE
27
Živa Maček
A2536
ROCCO I
KK CELJE
28
Klara Kosaber
A1933
UP YOURS
KK CELJE
30
Katarina Fišer
A3029
ATRIS
JK MARIBOR
31
Lucija Makari
A3321
EMG HABANERA
KK PR` KRAL
32
Neža Smolnikar
A3430
SANBOY
KK Brdo pri Ihanu
33
Sara Ornik
A2473
TARS
JK KASCO Svečina
34
Lina Lauko
A3359
HOLDFENY
ŠD Titani Ljubljana
35
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ŠD Titani Ljubljana
36
Nika Gačnik
A3625
COLOSSEUM B
ŠD Hiša konj
37
Aleksandra Nikolič
A3666
CALEDONIA
ŠD Titani Ljubljana
38
Lana Gale
A3688
CANDY
KK GIBANJE
39
Mario Tschaitschmann
Z2948
FRANCE DE JANEIRO
AVSTRIJA
40
Nuša Antonijeta Ferkov
A3162
CAPRILUNE
KK KARLO - Maribor
41
Klara Kolbezen
A3831
FLOWER B
KK VELEBIRO
42
Angelina Prejac
A3115
ESPESIAL
KK KARLO - Maribor
43
Patricija Povše
A3737
U-CUBA LALIBERDAT
KK SLOVENJ GRADEC
44
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO
KK SLOVENJ GRADEC
45
Lara Hiti
A3903
EMG LIMLEY
KK Stožice Ljubljana
46
Daša Podjed
A3411
BASTA HOY
KK GIBANJE
47
Andraž Cijan Brkič
A3666
CALEDONIA
ŠD Titani Ljubljana
Vrni se