38 | JK Maribor in KK KARLO | REZULTATI |
0619 - CSN** - Kamnica. Maribor | Višina ovir: 1.35 m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: m. dovoljen cas: ()sek Dolžina baraža: m. dovoljen cas: ()sek Oblikovalec parkurja: g. Uroš Kocbek Število plasiranih tekmovalcev : 4 | |
14.6.2019 - 16.6.2019 | ||
POKAL SLOVENIJE U25. MASTERS POKAL U25. ODPRTA | Kategorija: Mb Tabela: A Člen: 238.2.2 | |
Sodniki: g. Urban Hrušovar. g. Slavko Vašek. ga. Martina Planinc |
Št. tekmovalcev na št. listi: 15 | Št. tekmovalcev, ki so štartali: 15 | Št. tekmovalcev, ki so štartali za trening: 0 | Št. plasiranih tekmovalcev: 4 | * = Trening |
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UVRST. | JAHAČ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marko Hercigonja | Z31 | ARCO BALENO | HRVAŠKA | 0 T v času 43.7 sek | |
NN / / nn / nn / nn / LIP | 1. baraž | |||||
2 | Lana Tanko | A3289 | FANTOM S I | KK VELENJE | 4 T v času 46.81 sek | |
GR / 2011 / G / Franky Boy / Cascavelle / SLOW | 1. baraž | |||||
3 | Nina Pangeršic | A3242 | CALLAY | KK SUPRINN | 4 T v času 47.53 sek | |
BR / 2011 / G / Canstakko / Acobat II / HOLS | 1. baraž | |||||
4 | Mihael Kovacic | A3608 | LONG LADY | KK KARLO - Maribor | 16 T v času 48.23 sek | |
F / 2012 / M / LEVON / CORRADO G / DW | 1. baraž |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
5 | Neja Bevc | A3125 | CAMBO | KK KARLO - Maribor | izklj. | |
WH / 2007 / S / Cassini I / Athlet Z / HOLS | 1. baraž | |||||
6 | Tanit Baukman | A2651 | COPACABANA | KK KARLO - Maribor | 4 T v času 78.62 sek | |
BR / 2007 / M / Chambertin / Cicero / BAD | ||||||
7 | Robert Krajnc | A2966 | FLO COOPER | KK VELENJE | 4 T v času 81.55 sek | |
GR / 2010 / G / Caritano Z / 9417 VRH Ibis de Mai I / KWPN | ||||||
8 | Mario Tschaitschmann | Z2489 | CASCAIS DE JENEIRO | AVSTRIJA | 4 T v času 83.97 sek | |
/ 2010 / nn / / / | ||||||
9 | Robi Skaza | A3527 | CHENOA 3 | KK VELENJE | 5 T v času 88.91 sek | |
GR / 2007 / M / CRISTALLO / PILOT / WEST | ||||||
10 | Nika Turk | A2165 | CAN'T BE RUDOLF | KD Piramida | 8 T v času 75.75 sek | |
BR / 2004 / G / Candillo / Arturo / HOLS | ||||||
11 | Jan Špiljak | A3468 | CASSIA | KK CELJE | 8 T v času 75.79 sek | |
GR / 2009 / M / Cassini II / Capo / HŠK | ||||||
12 | Tomaž Laufer | A3462 | TOULULA | KK VELEBIRO | 8 T v času 83.29 sek | |
BR / 2012 / M / Toulon / Quick Star / HŠK | ||||||
13 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 16 T v času 75.74 sek | |
F / 2005 / G / Converter / Godanah X / OLDB | ||||||
14 | Robert Kucer | A3393 | CARROLL | KK VELENJE | 18 T v času 94.59 sek | |
BR / 2012 / M / Ars Vivendi / Simba / IHR | ||||||
- | Anja Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ | KK PIP Ljubljana | odstop | |
BR / 2004 / G / Ovidius / Equador / KWPN |
Vrni se |
---|