8 | JK Maribor in KK KARLO | REZULTATI |
0619 - CSN** - Kamnica. Maribor | Višina ovir: 1.15 m. tempo: 350m/min 1.del: 290m. dovoljen cas: 50(100)sek 2.del: 250m. dovoljen cas: 43(86)sek Oblikovalec parkurja: g. Uroš Kocbek Število plasiranih tekmovalcev : 4 | |
14.6.2019 - 16.6.2019 | ||
Tekmovalci z licencami M in S | Kategorija: A2/L Tabela: A Člen: 274.2.5 | |
Sodniki: g. Urban Hrušovar. g. Slavko Vašek. ga. Martina Planinc |
Št. tekmovalcev na št. listi: 13 | Št. tekmovalcev, ki so štartali: 13 | Št. tekmovalcev, ki so štartali za trening: 0 | Št. plasiranih tekmovalcev: 4 | * = Trening |
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UVRST. | JAHAČ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanja Ostevic Kovacic | Z2016 | CALOU | HRVAŠKA | 0 T v času 33.09 sek | |
BR / 2009 / G / / / CROW | 2. parkur / faza | |||||
2 | Ula Kos | A3542 | EMG ENORA | KK GIBANJE | 0 T v času 36.2 sek | |
BR / 2012 / M / CRISTO / NADIR DI SAN PATRIGNANO / | 2. parkur / faza | |||||
3 | Nina Pangeršic | A3628 | IRON MAN TW | KK SUPRINN | 0 T v času 39.74 sek | |
GR / 2012 / S / ZILVERSTAR T / RUBERT R. / KWPN | 2. parkur / faza | |||||
4 | Jan Špiljak | A3414 | COLT | KK CELJE | 0 T v času 36.34 sek | |
GR / 2010 / S / Cassini I / Caretino / HOLS | 2. parkur / faza |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
5 | Sara Cigic | Z3012 | LITTLE LORD | HRVAŠKA | 0 T v času 37.1 sek | |
BR / 2014 / G / / / WARM | 2. parkur / faza | |||||
6 | Boštjan Bizjak | A3355 | CATCH ME IF YOU CAN | KK SUPRINN | 0 T v času 38.8 sek | |
BR / 2012 / G / Chacco Blue / LordKemm / OLBD | 2. parkur / faza | |||||
7 | Živa Novak | A2773 | A GOOD FELLOW | KK JEŽA PRI JEŽU | 1 T v času 44.66 sek | |
F / 2005 / G / Acodetto / Gloster / HANN | 2. parkur / faza | |||||
8 | Lucija Kržišnik | A3643 | PRINC | JK MARIBOR | 0 T v času 34.27 sek | |
F / 2013 / G / / / KRIŽ | 2. parkur / faza | |||||
9 | Sara Ornik | A2473 | TARS | JK KASCO Svecina | 4 T v času 35.18 sek | |
F / 2003 / G / President / De Gateau / KWPN | 2. parkur / faza | |||||
10 | Zala Štebljaj | A2593 | CON SPIRIT-U | KK PIP Ljubljana | 4 T v času 38.15 sek | |
F / 2007 / S / Carenzo / Landherr / SLOW | 2. parkur / faza | |||||
11 | Nika Turk | A2591 | RAMOS | KD Piramida | 4 T v času 38.05 sek | |
BR / 2007 / G / Ramirado / Faraon / SLOW | 2. parkur / faza | |||||
12 | Robert Krajnc | A3671 | JUPITER | KK VELENJE | 12 T v času 41.21 sek | |
BR / 2008 / G / ACOBAT II / FEINSCHNITT I / SI | 2. parkur / faza | |||||
13 | Andrej Kucer | A3705 | B.B.BENI | KK KARLO - Maribor | 7 T v času 51.42 sek | |
GR / 2014 / M / CHRISTIAN / CORDANO / SLOW | 2. parkur / faza |
Vrni se |
---|