26 | Kobilarna Lipica | REZULTATI |
1319 - CSN*** - Kobilarna Lipica | Višina ovir: 1.35 m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 490m. dovoljen cas: 84(168)sek Dolžina baraža: 320m. dovoljen cas: 55(110)sek Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi Število plasiranih tekmovalcev : 5 | |
27.9.2019 - 29.9.2019 | ||
DP Mladi konji 7 let. POKAL SLOVENIJE U25. FUTURE | Kategorija: Mb Tabela: A Člen: 238.2.2 | |
Sodniki: ga. Nataša Gorišek. ga. Leda Selan. ga. Alenka Keršic. ga. Helena Plahuta |
Št. tekmovalcev na št. listi: 17 | Št. tekmovalcev, ki so štartali: 17 | Št. tekmovalcev, ki so štartali za trening: 0 | Št. plasiranih tekmovalcev: 5 | * = Trening |
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UVRST. | JAHAČ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tanit Baukman | A2651 | COPACABANA | KK KARLO - Maribor | 0 T v času 37.51 sek | |
BR / 2007 / M / Chambertin / Cicero / BAD | 1. baraž | |||||
2 | Mario Tschaitschmann | Z2489 | CASCAIS DE JENEIRO | AVSTRIJA | 0 T v času 37.85 sek | |
/ 2010 / nn / / / | 1. baraž | |||||
3 | Robert Krajnc | A2966 | FLO COOPER | KK VELENJE | 0 T v času 38.11 sek | |
GR / 2010 / G / Caritano Z / 9417 VRH Ibis de Mai I / KWPN | 1. baraž | |||||
4 | Jan Špiljak | A3468 | CASSIA | KK CELJE | 0 T v času 38.57 sek | |
GR / 2009 / M / Cassini II / Capo / HŠK | 1. baraž | |||||
5 | Lana Tanko | A3289 | FANTOM S I | KK VELENJE | 4 T v času 38.62 sek | |
GR / 2011 / G / Franky Boy / Cascavelle / SLOW | 1. baraž |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
6 | Luca Palmisano | Z3030 | GOLDSTAR | ITALIJA | 4 T v času 40.97 sek | |
BR / 2011 / G / / / HOLW | 1. baraž | |||||
7 | Luca Palmisano | Z2807 | RYNIA | ITALIJA | izklj. | |
BR / 2010 / M / / / | 1. baraž | |||||
8 | Ajda Ušen | A3394 | MASTER | KK SLOVENJ GRADEC | ni st. | |
GR / 2012 / G / Balou du Rouet / Cruising / IHR | 1. baraž | |||||
8 | Irena Drobnic | A3247 | CORIANA | KK GIBANJE | ni st. | |
BR / 2012 / M / Dakar TN / Piaster / AES | 1. baraž | |||||
10 | Mihael Kovacic | A3608 | LONG LADY | KK KARLO - Maribor | 4 T v času 74.46 sek | |
F / 2012 / M / LEVON / CORRADO G / DW | ||||||
11 | Robi Skaza | A3140 | DA VINCI | KK VELENJE | 4 T v času 77.36 sek | |
BR / 2011 / G / Ticallux Verte / Calvados / AES | ||||||
12 | Ajda Ušen | A3392 | DIAMANTE | KK SLOVENJ GRADEC | 8 T v času 76.11 sek | |
F / 2012 / M / Pacino / Flagmount Diamond / IHR | ||||||
13 | Nina Potocnik | A3376 | QUIDADO | KK VELENJE | 8 T v času 79.39 sek | |
BR / 2012 / G / Quidado / Libertino I / HOLS | ||||||
14 | Nina Pangeršic | A3628 | IRON MAN TW | KK SUPRINN | 8 T v času 96.03 sek | |
GR / 2012 / S / ZILVERSTAR T / RUBERT R. / KWPN | ||||||
15 | Žiga Oven | A3627 | MELLION | ŠD Konjeniški center Celje | 9 T v času 87.03 sek | |
BR / 2012 / M / CLINTON / NABAB DE REVE / BWP | ||||||
16 | Robi Skaza | A3273 | HOLLANDE DE MUZE B | KK VELENJE | 20 T v času 80.68 sek | |
BR / 2012 / G / Inshallah de Muze / Indoctro / KWPN | ||||||
17 | Neja Bevc | A3125 | CAMBO | KK KARLO - Maribor | 33 T v času 119.77 sek | |
WH / 2007 / S / Cassini I / Athlet Z / HOLS |
Vrni se |
---|