3
KK Brdo pri Ihanu
ŠTARTNA LISTA
0221 - CSN* - Brdo pri Ihanu - 29.5.2021
Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Ervin Čas
odprta tekma
Kategorija: A1 Tabela: A Člen: 238.1.1
Št. tekmovalcev na št. listi:
46
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
-1
Jan Špiljak
A3961
HARWEY
KK SUPRINN
1
Tomaž Laufer
A3981
HENRIK
KK VELEBIRO
2
Alenka Trček
A3818
ARIELA
KK Brdo pri Ihanu
3
Hana Železnik
A3989
BOLENSKY
KK Brdo pri Ihanu
4
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA
KK GIBANJE
5
Tea Oblak Zvonar
A3813
OCARINA VLS
KK Brdo pri Ihanu
6
Ema Jašić
A2729
GAL
KK GIBANJE
7
Živa Šefman
A3933
QUANAAN
KK GIBANJE
8
Ela Volčanšek
A3904
EMG EL DORADO HARTAGO
KK PR` KRAL
9
Ana Pungeršek
Z3025
DECISION
ŠD Konjeniški center Celje
10
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS
KK GIBANJE
11
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK
KK SLOVENJ GRADEC
12
Ajda Zabret
A3883
QUEEN B
KK Brdo pri Ihanu
13
Lucija Sovič
A3976
CASINE LA GRANDE
KK VELEBIRO
14
Tomaž Sovič
A3991
ACOLINA
KK VELEBIRO
15
Tomaž Usenik
A2592
W
KK GIBANJE
16
Hana Rep
A3932
BELLA
ŠD Hiša konj
17
Lia Gerjevič
A2868
CANDEVILLE
KK SUPRINN
18
Lana Vrabič
A3963
GAILLANT
KK SLOVENJ GRADEC
19
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
KK SLOVENJ GRADEC
20
Luna Maria Resman
A3882
UTOPIA D`ORCHIS
KK SLOVENJ GRADEC
21
Jan Grdadolnik
A3817
GABY DU FORGERON
KK GIBANJE
22
Marko Pilat
A3974
CENTURION D
KK VELENJE
23
Klara Wilfan
A3578
BAKELA
KK PR` KRAL
24
Maruša Peterca
A3706
STELLA
KD Piramida
25
Anja Grabar
A1933
UP YOURS
KK CELJE
26
Ivana Delič
A2982
LEXI
KK CELJE
27
Živa Maček
A2536
ROCCO I
KK CELJE
28
Nika Matelič
A3806
IMAR SINO
KK SUPRINN
29
Tanit Baukman
A3984
NO LIMITS
KK KARLO - Maribor
30
Rebeka Fergola
A4016
MERY
ŠD Hiša konj
31
Vital Trdan
A3821
LOLLIPOP
KK VELEBIRO
32
Pika Ambrožič
A2882
LUI I
ŠD Titani Ljubljana
33
Lana Gale
A3688
CANDY
KK GIBANJE
34
Tjaša Cvilak
A3238
SUZIE QUATTRO 2
KK KARLO - Maribor
35
Mia Jašič
A2636
CASH Z
KK GIBANJE
36
Irena Ščap
A3781
CASALI
KK Brdo pri Ihanu
37
Aleksandra Nikolič
A3666
CALEDONIA
ŠD Titani Ljubljana
38
Ula Dekleva
A2964
WIKTORIJA
KK PIP
39
Neža Sedej
A4003
TITAN
KK PIP
40
Gašper Janez Ponikvar
A3889
FLYING BEAUTY
KK KRKA - Grm Novo mesto
42
Sara Steblovnik Burger
A3897
DALILA 2
KK VELENJE
43
Tiana Štros
Z3102
CITIZEN CRACK
KK JEŽA PRI JEŽU
44
Katharia Seebacher
Z3116
FLEXADO
AVSTRIJA
45
Vita Čpajakovič
A3254
AMARILIS II
KK PR` KRAL
46
Nika Rogič
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE
ŠD Hiša konj
Vrni se