10
ŠD Konjeniški center Celje. KK Velebiro
ŠTARTNA LISTA
0720 - CSN** - Lopata - 29.8.2020
Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Leda Selan. ga. Nataša Gorišek
odprta tekma
Kategorija: E2 Tabela: A Člen: 238.1.1
Št. tekmovalcev na št. listi:
51
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Vita Žerak
A3529
BABY DONA
KK Brdo pri Ihanu
2
Rachel Lovšin
A3923
CATANIA
KK Brdo pri Ihanu
3
Aleksandra Krainer
Z2958
TOUTE LA VIE
ŠD Konjeniški center Celje
4
Matic Rogič
A3909
SELMA
ŠD Hiša konj
5
Nuša Šelekar
A3403
LORAMI
KK SLOVENJ GRADEC
6
Laura Lopert
A3895
CONNOR B
KK KARLO - Maribor
7
Ana Pungeršek
Z3025
DECISION
ŠD Konjeniški center Celje
8
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA
KK GIBANJE
9
Pola Haller
Z3052
DEL REY Z
NEMČIJA
10
Ana Ela Šeruga
A3909
SELMA
KK VELEBIRO
12
Vital Trdan
A3821
LOLLIPOP
KK VELEBIRO
13
Lucija Povše
A3737
U-CUBA LALIBERDAT
KK SLOVENJ GRADEC
14
Lena Poljakovic
A3873
GRAND MOON DEL TIGLIO
ŠD Hiša konj
15
Tea Štanta
A3935
AIO DADY
KK SUPRINN
16
Anja Grabar
A1126
I LOVE YOU
KK CELJE
17
Karmen Osvald
A3611
LOUNA
KK STOL
18
Petra Poljakovic
A3874
UNYWE
ŠD Hiša konj
19
Monika Praznik
A3879
RAINBOW
KK SUPRINN
20
Lana Gajšek
A2645
ALADIN BENI
KK SLOVENJ GRADEC
22
Klara Kolbezen
A3831
FLOWER B
KK VELEBIRO
23
Lana Šunta
A3930
KIKI
ŠD Titani Ljubljana
24
Medeja Minih
A3472
OBI ONE
ŠD Hiša konj
25
Ema Balon
A3650
MEGGI
KK SLOVENJ GRADEC
26
Nika Robič
A2514
BONI
ŠD Konjeniški center Celje
27
Josefina Prislan Urek
Z3038
CONTRADA R
ŠD Konjeniški center Celje
28
Karin Dimc
A3194
CENDY
ŠD Titani Ljubljana
29
Marina Pivač
A3763
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
30
Maruša Peterca
A3706
STELLA
KD PIRAMIDA
31
Katarina Fišer
A3029
ATRIS
JK MARIBOR
32
Živa Jarh
A3645
DSQUARED
KK VELEBIRO
33
Veronika Osvald
A3611
LOUNA
KK STOL
34
Zala Žnidarič
A1126
I LOVE YOU
KK CELJE
35
Aljaž Drašler
A3912
ARONA
KK VELEBIRO
36
Ruby Pelko
A2768
SAMANTHA
KK Stožice Ljubljana
37
Zoja Vrtovšek
A2016
ROLEX
ŠD Titani Ljubljana
38
Katarina Koren
A3896
FREEDM LIFE
KK JEŽA PRI JEŽU
39
Nataša Mithans
Z3010
CUTRIC
KK JEŽA PRI JEŽU
40
Neža Potočnik
Z2943
LAZY LOVER
KK JEŽA PRI JEŽU
41
Lina Rojko
A3490
APOLLO
KK KARLO - Maribor
42
Alja Gajser
Z2956
COME HERE
JK MARIBOR
43
Karin Kužnik
A2834
CELINE
KK Stožice Ljubljana
44
Neža Vidovič
A3927
SANDY
KK SLOVENJ GRADEC
45
Lana Vrabič
A3650
MEGGI
KK SLOVENJ GRADEC
46
London Pia Kolar
A3731
V - CIARA
KK SLOVENJ GRADEC
47
Ula Hainšek
Z2963
ZVONAS MAXIMUS
KK SLOVENJ GRADEC
48
Anže Strnad
A3763
HOZAM
ŠD Titani Ljubljana
49
Ajda Golob
Z2961
FUZ
KK VELENJE
50
Tomaž Usenik
A2592
W
KK GIBANJE
51
Živa Horvat
A3343
SUNY
KK GIBANJE
52
Trina Tekavc
Z2951
ODAMIAAN T
KK GIBANJE
53
Naja Pogorevc
A3925
MARIAN
KK VELENJE
Vrni se