15
ŠD KCC in KK VELEBIRO
ŠTARTNA LISTA
1021 - CSN** - Lopata. Celje - 4.9.2021
Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Leda Selan. ga. Martina Planinc
Odprta tekma
Kategorija: E2 Tabela: A Člen: 238.1.1
Št. tekmovalcev na št. listi:
37
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Iza Kovačič
Z2940
FORTGLEN MONTE CARLO
KK KARLO - Maribor
2
Zoran Käfer
Z3151
BALTAZAR
JK MARIBOR
3
Jaka Potočnik
A4069
K-GENOVA
ŠD Titani Ljubljana
4
Ruby Pelko
A2768
SAMANTHA
KK Stožice Ljubljana
5
Maša Marjetič
A1873
QUERI
ŠD Titani Ljubljana
6
Zoja Vrtovšek
A3866
LICENCE TO KILL
ŠD Titani Ljubljana
7
Anja Gujt
A3722
ARMAGEDON
KK VELEBIRO
8
Mia Grčman
A2882
LUI I
ŠD Titani Ljubljana
9
Sara Steblovnik Burger
Z2741
QUERCUS
KK VELENJE
10
Karin Kranjc
A4059
MAJA
KK CELJE
11
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
ŠD Titani Ljubljana
12
Zala Kresse
A2328
RIVAL 13
ŠD Konjeniški center Celje
13
Alenka Trček
A2830
CONNY R
KK Brdo pri Ihanu
14
Jaka Potočnik
Z3141
CLARIS
ŠD Titani Ljubljana
15
Anja Lorber
A3970
LEWIS
KK Urh Bauman
16
Katja Lesjak
A3187
EMG COUNTRY CLEVER Z
KK PR` KRAL
17
Ema Šuler
A3654
CODE BLUE-S
KK VELENJE
18
Živa Božiček Špes
A1933
UP YOURS
KK CELJE
19
Trina Sirc Fijavž
A2982
LEXI
KK CELJE
20
Štefan Krpič
A3938
ANTIGUA BEACH
KK SUPRINN
21
Tija Vašl
Z3103
L-OXANA
KK SLOVENJ GRADEC
22
Dea Škafar
A3224
DESIREE I
KK VELEBIRO
23
Katja Merlak
A2369
LONA
KK KRKA - Grm Novo mesto
24
Ula Jeglič
A3544
MORE D`OR
KK GIBANJE
25
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA
ŠD Titani Ljubljana
26
Suzana Gorc
Z3159
LOGEMMA
KK SUPRINN
27
Mateo Seferović
Z3157
CHANNEL D
HRVAŠKA
28
Zala Vovčak
A3578
BAKELA
KK PR` KRAL
29
Nina Miklič
A3731
V - CIARA
KK SLOVENJ GRADEC
30
Rachel Lovšin
A3923
CATANIA
KK Brdo pri Ihanu
31
Vita Žerak Novak
A3529
BABY DONA
KK Brdo pri Ihanu
32
Patricija Koderman
A3631
LA PAZ
KK JEŽA PRI JEŽU
33
Eva Štok
A3206
DORINA
KK VELEBIRO
34
Zoran Käfer
Z3150
QUICKLIME
JK MARIBOR
35
Jaka Potočnik
A3982
LARGON
ŠD Titani Ljubljana
36
Maruša Peterca
A3706
STELLA
KD Piramida
37
Angelina Prejac
Z2940
FORTGLEN MONTE CARLO
KK KARLO - Maribor
Vrni se