108
ŠD Konjeniški center Celje
ŠTARTNA LISTA
1119 - CSN** - Lopata - 31.8.2019
Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Helena Plahuta. g. Slavek Vašek
ZDRUŽENE TEKME 8.9.10
Kategorija: A2/L Tabela: A Člen: 238.2.1
Št. tekmovalcev na št. listi:
59
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Tomaž Laufer
A3462
TOULULA
KK VELEBIRO
2
Ulrich Domaingo
Z2845
COOL COOKIE
AVSTRIJA
3
Jan Špiljak
A3269
DANAJA CARRYZMA
KK CELJE
4
Aglaia Bechmann
Z2485
BIARRITZ DE JANEIRO
AVSTRIJA
5
Tereza Kavka
A2755
CAPRICE
KK GIBANJE
6
Tia Ana Tekavec
A2885
AFROMAN
KK GIBANJE
7
Neža Smolnikar
A2985
VALERINO
KK Brdo pri Ihanu
8
Gea Jakelj
A3320
ABRAMOWICZ
KK PIP Ljubljana
10
Taja Kukolj
A2968
CONNER CAMPINO
KK KARLO - Maribor
11
Liza Trupej
A2744
FIONA I
ŠD TITANI Ljubljana
12
Andraž Cijan Brkic
A3752
QUINTON
ŠD Titani Ljubljana
14
Iva Ivanc
A1852
SAMBA
ŠD Titani Ljubljana
15
Špela Cerne
A3517
LEXUS
KK GIBANJE
16
Nika Kumer
A3808
LIBELLE-S
KK SLOVENJ GRADEC
17
Zoja Pavcic
A3761
CLOSED YOUR EYES
KK CELJE
18
Urška Prebil
A3805
GLADIATOR
KK Brdo pri Ihanu
19
Irena Šcap
A3260
KASHIDRA
KK Brdo pri Ihanu
20
Anja Erman
A2449
INDIANA JONES-INDY
KK PIP Ljubljana
21
Urška Bajgot
A2944
PAPAGOS DE BLONDEL
JK MARIBOR
22
Žiga Oven
A3815
OCTAVE
ŠD Konjeniški center Celje
23
Lucija Živkovic
Z2428
ANABEL
HRVAŠKA
24
Lucija Penic
Z2844
FURIE Z
Hrvaška
25
Pia Kneževic
A3466
EMG EPILL BOY
KK PIP Ljubljana
26
Žana Vnucec
A2549
DUKA'S CONDOR
KK Brdo pri Ihanu
27
Aleš Štribl
A3691
CASPER THE GHOST
KK Brdo pri Ihanu
28
Nika Gacnik
A2613
ACORDI
KK KARLO - Maribor
29
Tjaša Hriberšek
A3202
FG AMARONE
ŠD Konjeniški center Celje
30
Gregor Mihelcic
A3146
OBELIX
KK Stožice Ljubljana
31
Jan Špiljak
A3736
GRABELIN
KK CELJE
32
Nina Pangeršic
A3711
JARNICK
KK SUPRINN
33
Špela Semolic
A3641
HUNKANNAN - D.B.
KK SUPRINN
34
Hana Škafar
A3224
DESIREE I
KK VELEBIRO
35
Kaja Erman
A3602
112 SATURN I
KK PIP Ljubljana
36
Tjaša Zaplotnik
A3543
MEFISTO
KK PIP Ljubljana
37
Karmen Kompara
A2723
LUCIANO
KK SUPRINN
38
Tiana Štros
A3056
CARTOUM
KK JEŽA PRI JEŽU
39
Sandra Perne
A3425
HEIR OF BALIA D'HOETSEL Z
KK VELENJE
40
Ajda Požun
A2612
APPLE
KK SLOVENJ GRADEC
41
Julia Wrann
Z2846
BY THE WAY
AVSTRIJA
42
Ulrich Domaingo
Z2847
BOERLIN D`ALENE
AVSTRIJA
43
Pia Platiše
A3330
RIHANNA
KK PIP Ljubljana
44
Bernard Bregant
A3681
SPARTA`S LA ISA
KK KARLO - Maribor
45
Saša Malenkovic
A2868
CANDEVILLE
KK VELENJE
46
Teja Glavnik
A2479
GRETA
KK VELENJE
47
Zala Arlic
A3604
EMG MISS BROKEN HEART
KK VELENJE
48
Živa Jarh
A3544
MORE D`OR
KK VELEBIRO
49
Lana Vališer
A3079
CALCAR
KK KARLO - Maribor
50
Eva Imenšek
A3626
LAZYBATUSU
KK KARLO - Maribor
51
Nika Ajlec Kosic
A3272
ST PEGASUS
KK KARLO - Maribor
52
Jaka Potocnik
A3754
TATIANA
ŠD Titani Ljubljana
53
Robert Bombek
A3329
BILLY HOY
KK Stožice Ljubljana
54
Klara Mirnik
A3350
COOL LADY JJ
KK CELJE
56
Anja Penic
A3677
NOORDUNG HSP
KK VELEBIRO
57
Katarina Julija Pipan
A3255
PSH ROXY I
KK PIP Ljubljana
58
Zala Štebljaj
A2593
CON SPIRIT-U
KK PIP Ljubljana
59
Tija Kocjan
A3807
DEBSY
KK PIP Ljubljana
60
Jan Špiljak
A3414
COLT
KK CELJE
61
Žiga Oven
A3627
MELLION
ŠD Konjeniški center Celje
62
Iza Laufer
A3633
BIANCA
KK PIP Ljubljana
Vrni se