4
KK Evago
ŠTARTNA LISTA
T10721 - CSN - Zagreb-Čehi - 17.12.2021
Sodniki:
FUTURE STARS - Utakmica na vrijeme za jahače s S1 licencama .ostali Exaequo
Kategorija: A1 Tabela: A Člen: 238.1.1
Št. tekmovalcev na št. listi:
36
ZAP ŠT.
JAHAČ
ST. KONJ
KONJ
KLUB
1
Gea Jakelj
A3950
VIVANTINUS
KK PR` KRAL
2
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO
KK SLOVENJ GRADEC
3
Lina Rojko
A4076
INFINITY P
KK VELEBIRO
4
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
KK SLOVENJ GRADEC
5
Pia Rojko
A3490
APOLLO
KK VELEBIRO
6
Uroš Jordan
Z3156
KENNEDY DE TREBOX
KK SUPRINN
7
Robi Skaza
A4078
CLAUDIE FOR FUN
KK VELENJE
8
Eva Imenšek
A3850
BELVANA
KK KARLO - Maribor
9
Eva Gorišek
Z2843
TRAFALGAR POMMEX Z
KK VELENJE
10
Uroš Jordan
Z3155
QUAPRICE DE TREBOX
KK SUPRINN
11
Patricija Povše
A3303
REDWOOD VENDI
KK SLOVENJ GRADEC
12
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
KK VELENJE
13
Tija Vašl
Z3103
L-OXANA
KK SLOVENJ GRADEC
14
Ela Volčanšek
A4017
EMG STING
KK PR` KRAL
15
Robi Skaza
A4033
REVU VAN DE CELIEBRUG
KK VELENJE
16
Tinkara Škrinjar
Z3160
CHIN TIN TIN
JK KASCO Svečina
17
Ula Dekleva
Z3148
CASPER 369
KK VELENJE
18
Alina Štraus
A4002
GRINGO Z
KK SLOVENJ GRADEC
19
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK
KK SLOVENJ GRADEC
20
Petra Poljakovic
A3874
UNYWE
ŠD Hiša konj
21
Naja Rifelj
A3107
COLINO
KK SUPRINN
22
Luna Maria Resman
A3882
UTOPIA D`ORCHIS
KK SLOVENJ GRADEC
23
Ula Hainšek
A3619
ZVONAS MAXIMUS
KK SLOVENJ GRADEC
24
Robi Skaza
A4092
HEART OF STEEL
KK VELENJE
25
Gloria Dolenc Lorger
A4005
CARO AS G
KK VELENJE
26
Robi Skaza
A4035
RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYE
KK VELENJE
27
Gaia Pihler
A3950
VIVANTINUS
KK PR` KRAL
28
Aleksandra Krainer
Z2958
TOUTE LA VIE
ŠD Konjeniški center Celje
29
Taja Turel
A3903
EMG LIMLEY
KK PR` KRAL
30
Arissa Vida Huiskens
A3586
CARTINIANO
KK PIP
31
Medeja Minih
A3472
OBI ONE
ŠD Hiša konj
32
Katarina Fišer
A3987
MAUGATAI P Z
ŠD Hiša konj
33
Zoran Käfer
A3504
CARTIER
JK MARIBOR
34
Nina Nahtigal
A3732
LAST LOT
KK SLOVENJ GRADEC
35
Lena Poljakovic
A3873
GRAND MOON DEL TIGLIO
ŠD Hiša konj
36
Tjaša Kobi
A3974
CENTURION D
KK SUPRINN
Vrni se